رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

سوال درباره هک مودم از0تا100

ارسال های توصیه شده

سلام خیلی ممنون واسه مطلب هک مودم0نا100. یه سوال؟؟؟ بعد از هک این هارو(PPP UsernameوPPP PasswordوMAC Address)از کجا پیدا کنیم برای کانتک شدن.  :unsure:   :unsure: لطفا اگه امکانش هست اموزش تصویری بزارید خیلی ممنون  :unsure:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خیلی ممنون واسه مطلب هک مودم0نا100. یه سوال؟؟؟ بعد از هک این هارو(PPP UsernameوPPP PasswordوMAC Address)از کجا پیدا کنیم برای کانتک شدن.  :unsure:   :unsure: لطفا اگه امکانش هست اموزش تصویری بزارید خیلی ممنون  :unsure:

تو سایت مخابرات می تونید کانکت بشید. چشم اموزشش رو تا یکی دو روز اینده می زارم

لینک به دیدگاه

داش چی شد :unsure:

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوست عزیز من روش اموزش هک مودم ADSL از ۰ تا ۱۰۰ رو انجام دادم که بسیار عالی بود واقعا ممنون از توضیح کامل وروانتون

فقط به 1 مشکل برخوردم که اینجوری  برسی کردم و پرس و جو بعضی از isp های اینترنت مثل shate1-as1a t3ch -h1 w3bو ........ این سطح دسترسی رو بستن 

یعنی من فقط با سرچ ای پی های مخابرات میتونم مورد هایی پیدا کنم که پورت 23-80 مودم سبز باشه (با نرم افزار angry ip scaner) در غیر این صورت تنها ای پی هایی پیدا می کنم که یا ابی هستن یا قرمز و فقط پورت خودم هست که سبزه(اینترنتم مخابرات نیسته)

میشه لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

میشه وقتی سرچ میکنی با(برنامه یا سایت)فقط مودم های مخابرات پیدا بشه؟؟؟

با سلام

دوست عزیز مودم های ADSL همه به مخابرات وصله :)

باتشکر

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...