رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

پیامک با شماره جعلی

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان 

ایا کسی روشی بلده ه بتونیم با شماره جعلی به کسی پیامک بدیم 

خودم طبق مطالعاتی که در این مورد کردم از طریق سایت میشه ولی همه سایت ها به دلیل تحریمات ایران رو از لیست حزف کردند 

اگه کسی روشی بلده راهنمایی کنه. 

:)  :) با تشکر  :)  :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای ساخت شماره جعلی و پیامک به شخص کافیه تو یکی از پنل های اس ام اس در سایت ها ثبت نام کنی و یه شماره بگیری و اون شماره شماره ناشناخته هستش به وسیله اون شما میتونید پیامک با شماره تقلبی بفرستید و یا از کد های مخصوص هم میتونید برای ارسال تقلبی استفاد کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

دوست عزیز چرا از سایت های ایرانی برای اینکار استفاده نمی کنید؟

اگه امکانش هست جند تا رایگان معرفی کنید.ادرس بدید.

لینک به دیدگاه

خیلی زیادن این سایت های ارسال اس ام اس ولی خوب این چندتا تا جایی که من میدونم رایگان یه 10 تا اس ام اس بهت میده فقط اینو هم بگم من یکی دو سال پیش که استفاده میکردم خیلی کنترل میکردن باید یه کد تایید برات بفرسته رو خط خودت و بعد تایید اون کد میتونی اس ام اس بدی فک کنم باید ایمیل رو هم تایید کنی پس اگر کسی مدعی بشه و از شما شکایت بکنه راحت میتونن با اون شماره ای که عضویتت رو تایید کردی شناسایت کنن.

سلام 

درسته میتونن شناسایی کننن ولی بنده خودم در چند سایت عضو هستم که نیازی به فعال سازی ندارند و فقط بوسیله ایمیل تایید میگیرن که اونم با یه ایمیل جعلی قابل حله./ در ضمن بنده خودم 3 شماره جعلی دارم مثل همین برای موضوعات خاص که هیچ راهی به پیدا کردن فرد هم نیست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ایا سایتی بدون ثبت نام هست چوت اینا همه ادرس دقیق و همه چی رو میخوان 

یا اپی که بتونه ای کارو انجام بده ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...