رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

هک + کیلاگر !!!

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت گارد ایرانیا

می خواستم یه جیمیل رو هک کنم

میخواستم ببینم میتونم یه کیلاگر دانلود کنم که بعد از فرستاده شدن به جیمیل طرف قابلیت اتوران رو داشته باشه

مثلا همون وقتی که فرستادم براش ایمیل حاوی کیلاگر رو ،،، در جا خود به خود اجرا بشه و طرف روش کلیک کنه

و بعد کیلاگر کارش رو شروع کنه 

اگه کسی چیزی مشابه به این کار بلدهه لطفا پیام بده  

با ارزوی موفقیت برای دوستان گرامی

بدرود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میخواستم ببینم میتونم یه کیلاگر دانلود کنم که بعد از فرستاده شدن به جیمیل طرف قابلیت اتوران رو داشته باشه

مثلا همون وقتی که فرستادم براش ایمیل حاوی کیلاگر رو ،،، در جا خود به خود اجرا بشه و طرف روش کلیک کنه

بدرود

سلام دوست عزیز

شما نمیتونین از طریق جیمیل یه کیلاگر رو برای کسی بفرستین چون به عنوان ویروس شناخته میشه ....باید از طریق مهندسی اجتماعی فایلو به تارگت بدین و یا از ابزار hydra برای بدست اوردن پسورد در کالی استفاده کنین و از فیک پیج هم میتونین استفاده کنین

موفق باشین

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

شما نمیتونین از طریق جیمیل یه کیلاگر رو برای کسی بفرستین چون به عنوان ویروس شناخته میشه ....باید از طریق مهندسی اجتماعی فایلو به تارگت بدین و یا از ابزار hydra برای بدست اوردن پسورد در کالی استفاده کنین و از فیک پیج هم میتونین استفاده کنین

موفق باشین

با سلام خیلی ممنون از پاسخ شما اما اگر از یک کریپتر خوب کمک بگیری جیمیل و اینا گیر نمیدن  :D

لینک به دیدگاه

بدرود

با سلام دوست عزیز شما می تونید به عکس بانیدش کنید و با این کار با فرستادن یک عکس و دانلود ان کار تمام میشه :D

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز شما می تونید به عکس بانیدش کنید و با این کار با فرستادن یک عکس و دانلود ان کار تمام میشه :D

سلام دوست عزیز....میشه یه چنتا کریپتر یا بایندر خوب اسم ببری که جیمیل نشناسه چون من اکثرش رو تست کردم....خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام خواهش می کنم پاسخ گویی به کاربران وظیفه ماست. :D

این یک بایندر خوب:

http://guardiran.org/forums/topic/1118-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%D8%B1/

اینم یک کریپتر کاملا fud 2015 فقط در تاپیک زیر شماره 3 رو دانلود کنید (به نظر من ):

http://guardiran.org/forums/topic/478-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-crypter-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA%D8%B1/

موفق باشید

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...