رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت کاربران گارد ایران !
من فیک پیج اینستاگرام رو تا حالا رو حدود چهار تا هاست آپلود کردم ولی انگار بَن شدن بسته شده.
کسی میدونه مشکلش چیه ؟
لطفا راهنماییم کنید نیاز دارم .
:wacko:

لطفا میل بزنید : am.hacker.299@g*m*a*il.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه قسمتی به مشکل خوردین؟؟؟-هاست رایگان معمولا مشکلاتی را دارن ولی موقتیه و بعد چند روز حل میشه

لینک به دیدگاه

درود

همانطور که فرمودید شما از هاست رایگان استفاده میکنید و حتما هم در جریان معیایب چنین هاست هایی هستید .

بنظر من اگر شما مایل به استفاده از روش مهندسی اجتماعی هستید ؛ اولین پیشنهاد اعتبار مناسب هستش یعنی شما باید دامنه ای انتخاب کنید که زیر مجموعه ی دامنه ی دیگری نباشه که در این صورت باید برای خرید هاست اقدام کنید .

هاست وارز هم انتخاب خوبی برای آپلود است .

اگر شما برای تست هاست رایگان میخواید 2my.ir پیشنهاد عالی حتما استفاده کن برای آپلود هم از طریق ftp اقدام کنید مشکلی پیش به وجود نمیاد .

موید باشید .

لینک به دیدگاه

چه قسمتی به مشکل خوردین؟؟؟-هاست رایگان معمولا مشکلاتی را دارن ولی موقتیه و بعد چند روز حل میشه

xzn.png

fagig.png

hosta.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز جناب اقای MR.SOURENA جواب سوال شما رو دادند.

به نظرم تاپیک رو ادامه ندید بهتره :D

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام. دوست عزیز همون طور که می بینید سرور جواب میده که "سرویس موقتا در دسترس نیست" . تمام هاست های رایگان این مشکل رو دارن .پیشنهاد میکنم که از هاست های پولی استفاده کنین.

لینک به دیدگاه

xzn.png

fagig.png

hosta.png

امیدوارم این پست من اسپم محسوب نشه! ولی این مشکل طبیعیه و اکثر هاست های رایگان این مشکل را دارن شما چند مرتبه صفحه را رفرش کنید مشکلتون حل میشه صد در صد. این پیغامی که میده ارتباطی به قطعی سرویس نداره و اکثرسرویس دهنده های هاست رایگان این مشکل را دارن و موقتی هستش

لینک به دیدگاه

امیدوارم این پست من اسپم محسوب نشه! ولی این مشکل طبیعیه و اکثر هاست های رایگان این مشکل را دارن شما چند مرتبه صفحه را رفرش کنید مشکلتون حل میشه صد در صد. این پیغامی که میده ارتباطی به قطعی سرویس نداره و اکثرسرویس دهنده های هاست رایگان این مشکل را دارن و موقتی هستش

با سلام و تشکر از شما

دوستان درست میگن این هاست های رایگان قدرتمند نیستند و از دست رس خارج میشن اما هاست فاگیگ این مشکل رو نداشت !!

درضمن دوست عزیز اگر واقعا می خوای مهندسی اجتماعی کار کنی یک دامنه بگیر که زیر دامنه نباشه تا اون تارگت راحت تر گول شما رو بخوره :D

موفق باشید

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شرکت گاردایران

پردازشگران ایمن داده ي آدلان

شماره ثبت: 9438

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

فعالیت شما در این انجمن به منزله تایید قوانین انجمن میباشد! شرایط استفاده