رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

مخفی کردن تروجان

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سلام 

چطوری یه تروجان رو مخفی کنم تا از دید انتی ویروس مخفی بمونه؟

و چطوری تروجان رو عکس یا... مخلوط کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 18
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با کریپتر میشه کاری کرد که آنتی ویروس بهش گیر نده

حالا اینکه چطور و با چی کریپت کنید بستگی به خودتون داره

با بلیندر هم میتونید با یک فایل یا عکس یا .... مخلوط کنید که تارگت شک نکنه

لینک به دیدگاه

سلام 

چطوری یه تروجان رو مخفی کنم تا از دید انتی ویروس مخفی بمونه؟

و چطوری تروجان رو عکس یا... مخلوط کنم؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز

شما میتوانید با استفاده از نرم افزار های کریپتینگ (crypting) فایل یا ویروس خودتان را مخفی کنید  البته راه های بسیار زیادی برای انجام این کار بدون کریپتر نیز موجود است و در جواب سوال دومتون باید بگویم که شما باید از نرم افزار های بایندر برای مخلوط کردن ویروس با عکس استفاده کنید اگر سوالی داشتید و یا طریقه ی انجام این ها را به صورت اموزش می خواهید در همین تاپیک در خواست کنید تا برایتان بگزارم . B)

لینک به دیدگاه

اموزش کریپت کردن یا بایندر رو بزارین ممنون

و لینک چند تا تروجان ساز خوب بدید :D

درود!!

دوست گلم برای بایند یا کری\ت کردن یه فایل اموزش خاصی نیاز نیس ولی اگه بایندر یا کری\تر خاصی در نظرتون دارین که نمیتونین باش کار کنین برام بفرستین تا در حد توانم راهنماییتون کنم

لینک تا\یک جامع ویروس ها و تروجان:

http://guardiran.org/forums/forum/88-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%AC%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7/

موفق باشید

لینک به دیدگاه

یه رات خوب و ساختنش اسون باشه بگید

لینک دانلود برنامه و لینک دانلود فیلم اموزشی رو بزارید

لینک به دیدگاه

قبل از اینکه اصلا اقدام کنید به استفاده از نرم افزارهای بایندر یا کریبتر, شما تروجان یا ویروستون رو توی توتال ویروس یا سایتایی از این قبیل ارسال کنید که ببنید آنتی ویروس ها میشناسن فایل شما رو یا نه ! اگه بشناسن که به درد نمیخوره, اینو میگم چون الان اکثر تروجان ها قابل شناسایی هستن و تروجان ها یا بک دور های خوب الان حالت عمومی ندارن و به اصطلاح Private هستن.

شما اگه متا اسبلویت metasploit رو بلد باشید. میتونید با خود متااسبلویت bind کنید. همش هم کار یه خط دستوره که ایشالا آموزشش رو میذارم به طور کامل

از صحبتاتون هم معلومه که کاربر تازه وارد هستید بس احتمالا سیستم عاملتونم ویندوزه

من با ابزارهای ویندوز زیاد آشنایی ندارم ولی اگه سوالی در قسمت لینوکس باشه اعلام کنید که جوابگو هستم

لینک به دیدگاه

با کریپتر میشه کاری کرد که آنتی ویروس بهش گیر نده

حالا اینکه چطور و با چی کریپت کنید بستگی به خودتون داره

با بلیندر هم میتونید با یک فایل یا عکس یا .... مخلوط کنید که تارگت شک نکنه

دوست عزیز سلام

لطفا نرم افزار های  مربوط به این کارو قرار بدید .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...