رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

به نام خدا

site-lock-hacking-protection.jpg

با سلام دوباره خدمت دوستان عزیز

همان طور که می دانید در این تاپیک بنده به همراه جناب اقای Angel0fD3ath به صورت کامل وبلاگ هکینگ را خدمت شما عزیزان اموزش می دهیم.

این تاپیک با این هدف ایجاد شده که شما عزیزان هر سوالی راجب به وبلاگ هکینگ داشتید مطرح کنید و بنده و اقای Angel0fD3ath و دیگر اساتید جواب شما را می دهیم.

این تاپیک را ساختیم که دیگر اسپم باران نشویم.

با ارزوی موفقیت برای تمامی اعضای گارد ایران.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

با سلام من توی چند سایت اپلود هاست برای اپلود فیک پیج ثبت نام کردم اما برای اپلود که در قسمت فایل منیجر هست نمیتونم 

میخواستم یه هاست رایگن خوب همراه اموزشش  بهم بدین

در ضمن اتفاده از ftp  ها که برای این کار است چگونه هست کمک خواهشا

لینک به دیدگاه

درود!!

برید به سایت زیر و تو قسمت htdocs فایلهای خودتون رو اپ کنین

adfreehost.ir

موفق باشید!!

لینک به دیدگاه

سلام.. اسنیفر میخاستم واسه بلاگ..ولی معمولا پابلیک شده است و عملکرد درستی اصلا نداره..اسنیفرای priv8 معمولا باید از کجا تهیه کنیم یا همینطور کیلاگر :)

لینک به دیدگاه

سلام.. اسنیفر میخاستم واسه بلاگ..ولی معمولا پابلیک شده است و عملکرد درستی اصلا نداره..اسنیفرای priv8 معمولا باید از کجا تهیه کنیم یا همینطور کیلاگر :)

با سلام خدمت دوست عزیز

ببینید شما اگر اموزشات زیر را دنبال کنید:

http://guardiran.org/forums/topic/1587-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-%D9%87%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF/#entry5823

ما به صورت جامع وبلاگ هکینگ رو یاد میدیم و همه این ها رو نیز به جاش ازش استفاده می کنیم و معرفی :D

یا علی

لینک به دیدگاه

با سلام من توی چند سایت اپلود هاست برای اپلود فیک پیج ثبت نام کردم اما برای اپلود که در قسمت فایل منیجر هست نمیتونم 

میخواستم یه هاست رایگن خوب همراه اموزشش  بهم بدین

در ضمن اتفاده از ftp  ها که برای این کار است چگونه هست کمک خواهشا

با سلام خدمت شما

ببینید اگر شما واضح تر توضیح بدید که چرا نمی تونید اپلود کنید ما بیشتر می تونیم کمکتون کنیم.

یک هاست رایگان خوب من skyf رو پیشنهاد می کنم (روش کلیک کنید وارد سایتش میشه).

اگر همراه با اموزش می خواهید در قسمت 4 اموزشات در تاپیک جامع وبلاگ هکینگ شما با اپلود فیک پیج به صورت کامل بر روی هاست اشنا می شوید :D

پس اموزشات رو دنبال کنید.

یا علی 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوست عزیز

ببینید شما اگر اموزشات زیر را دنبال کنید:

http://guardiran.org/forums/topic/1587-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-%D9%87%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF/#entry5823

ما به صورت جامع وبلاگ هکینگ رو یاد میدیم و همه این ها رو نیز به جاش ازش استفاده می کنیم و معرفی :D

یا علی

تشکر دوست عزیز...بابت پاسخ سریع... ولی لینکی ک شما دادین فقط فیک پیج بود که معمولا کمتر کسی گول میخوره...

لینک به دیدگاه

تشکر دوست عزیز...بابت پاسخ سریع... ولی لینکی ک شما دادین فقط فیک پیج بود که معمولا کمتر کسی گول میخوره...

با سلام دوباره و خواهش می کنم.

دوست عزیز اموزشات در حال ساخت هستش الان تازه تاپیک شروع شده . در این تاپیک بعد ها به این مباحث می رسیم.

تاپیک از 0 شروع شده و انشا الله تا 90 جلو میره چرا 90؟ چون 10 درصد بعدی برای هک سرویس دهنده است که ما اموزش نمی دیم. :D

یا علی

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...