discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

من در زمینه ی تر جمه و الکترونیک و ویروس سازی کار کرده ام و خوش حال میشوم که بتوانم به شما دوستان کمکی در این ضمینه ها کرده باشم B)
با تشکر از در خواست شما دوست گرامی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من در زمینه ی تر جمه و الکترونیک و ویروس سازی کار کرده ام و خوش حال میشوم که بتوانم به شما دوستان کمکی در این ضمینه ها کرده باشم B)

با تشکر از در خواست شما دوست گرامی

با سلام و تشکر

خوب بسیار هم عالی . شما می توانید در یکی از این بخش ها که یعنی برنامه نویسی ، ترجمه و یا الکترونیک شروع به فعالیت کنید.

به نظر من یا ترجمه را انتخاب کنید و یا اکترونیک را این ها مناسب ترند چون متقاضی بسیار کم ترند و راحت تر رنکینگ دریافت می کنید. شروع به فعالیت کنید اگر توسط تیم میدریت تاید شدید حتما به شما رنکینگ اهدا می شود. هر چیزی که نیاز داشیتد به بنده و دیگر دوستان بگید برایتان ایجاد کنیم.

داره جمعمون بزرگ میشه و خیلی عالیه :D 

منتظر فعالیت شما هستیم یا علی

لینک به ارسال

با عرض سلام

دوستانی که واقعا مایل به فعالیت در تیم هستند اینجا اعلام آمادگی کنند . قرار نشد با اسپم های خوب خودتون این تاپیک رو به اوج برسونید .

عزیزانی به هر دلیلی بجز پستی که برای اعلام آمادگی مدیریت میفرمایید پست دیگری مشاهده شود مطمین باشید برخورد جدی خواهد شد.

همچنین خواهشمندم بجز مدیریت کل سایت و مدیر ارشد کسی جواب گوی کاربران در این تاپیک نباشد . نظم و احترام در گاردابران اولویت اول است.

موفق باشید .

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب

در این تاپیک اسپم های زیادی شده و هرچه تذکر بدیم عزیزان توجه نمیکنند بار دیگر تذکر میدیم بعد از این امید وارم دوستان رعایت کنند

در این تاپیک کسانی که توانایی اداره و مدیریت یک بخشی رو دارند ضمن اعلام آمادگی باید رزومه ای هرچند مختصر از خود در این تاپیک ارسال میکنند

بعد از ارسال اعلام آمادگی باید فعالیت خودش رو در انجمن شروع کند ما فعالیت های شما رو مورد برسی قرار میدیم در صورت دارا بودن صلاحیت  رنکینگ به شما اهدا میشود 

قبل از اعلام آمادگی باید قوانین انجمن رو با دقت بخوانید و تایید کنید

خیلی از دوستان اشتباه متوجه میشند و فک میکنند اینجا هرکی اعلام آمادگی کرد بدونه فعالیت مدیر بخش میشه نخیر اینگونه نیست و باید صلاحیت شما تایید شه!

ضمن تشکر از دوست عزیزم MR.SOURENA و تایید حرف های ایشون در این تاپیک لطفا اسپم و پست اضافه ندید اینجا چت روم نیست

و از دیگر دوستان خواهش میکنم در این تاپیک جوابگو نباشه و اداره این بخش رو بعهده ما بگذارند 

تشکر از شما و مدیرانه آینده ی تیم..

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

شما فعالیتد خودتون رو شروع کنید در بخش موبایل. مورد بررسی مدیران قرار میگیره و رنکینگ مورد نظر بشما داده میشه.

اگر سوالی داشتین میتونید در پیام خصوصی از کاربران و مدیران بپرسید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

بنده شایان هستم ، معروف به شایان کینگ

بنده هرچه هم بلد باشم اما حرفه ای نستم

با بیشتر زبان ها کار کردم

دی جی ، گرافیست ، برنامه نویس و ...

چند انجمن هم دارم

خیلی به هک علاقه دارم و یه چیزهایی بلدم : جا به جایی 1000000 پول از یک به حساب دیگر و ...

بنده اعلام میکنم که برای مدیریت امادگی لازم دارم

چون بیشتر کار مدیریت

در صورت پذیرفتن تمام سعی خودم رو برای این انجمن میکنم

و در صورت عدم پذیرفتن باز هم تمام سعی خودم رو برای این انجمن میکنم

skeleton_1.png

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری