رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

نرم افزار های مربوط به ip وport

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

مسلما" شما با طریقه ی به دست اوردن ip خودتان اشنایی دارید

مثلا اگر در cmd کامپیوتر ipconfig را تایپ کنیم ایپی مورد نظر خودتان را به شما نشان میدهد

اما از انجایی که برای شما public ip را نمایش نمیدهد ممکن است که مجبور شوید به سایت هایی مثل

whatsmyip.com و یا مشابه به ان مراجعه کنید اما با نرم افزاری که در زیر این برایتان ضمیمه میکنم

میتوانید با یک کلیک انرا پیدا کنید .در ادامه ی همین تایپیک نرم ازار های مربوطه به ip scanningوport scanning را ضمیمه میکنم که همگی تست شده اند و کاملا جوابگوی کار های شما هستند

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد نر افزار های بهتر و جدید تر با شما به اشتراک خواهم داد

پسورد فایــل : guardiran.org

با تشکر از شما دوستان گرامی

ShowMyIP.rar

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...

نرم افزار nmap

اگر با os کالی لینوکس کار کرده باشید حتما با این ابزار کاربردی در ان کار کرده اید Nmap مخفف Network Mapper میباشد و یك نرم افزار كاربردی برای جستجوی شبكه یا ممیزی امنیتی شبكه به شمار میاید.. Nmap از ip packet های خام بصورت منحصر بفرد استفاده می كند تا تعیین كند چه رایانه هایی (hosts) بر روی شبكه در دسترس می باشند، چه ports ارائه می كنند، چه سیستم عامل هایی (بهمراه نسخهٔ سیستم عامل) بر روی آنها در حال اجرا می باشد، چه نوع packet filter ها / فایروال هایی مورد استفاده قرار گرفته و چندین پارامتر دیگر. Nmap بر روی اكثر رایانه ها، هم گرافیكی و همNmap یك نرم افزار مجانی است كه به همراه كدهای آن تحت واژه GNU GPL در دسترس می باشد و......... B)

که من الان براتون میخواهم نسخه ی ویندوزی اونرو ضمیمه کنم امیدوارم از اون نهایت استفاده رو ببرید....... :D 

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد نر افزار های بهتر و جدید تر با شما به اشتراک خواهم داد

nmap.rar

لینک به دیدگاه

نرم افزار  Acunetix version 10

نرم افزار تست امنیت سایت Acunetix Web Vulnerability Scanner نرم افزاری است که اسکریپت ها و وبسایت های شما را اسکن میکند و اگر

مشکلی در مقابل باگ های SQL Injection, XSS و… بود به شما سریعاً اطلاع میدهد. امروزه تقریبا 70 درصد سایت های اینترنتی باگ و راه های نفوذ

دارند بدون آنکه خودشان اطلاعی داشته باشند. شما هم اگر صاحب وبسایت و یا وبلاگی شخصی هستید میتوانید با استفاده از این نرم افزار قدرتمند سایت خود
را اسکن کنید و در صورت وجود هر گونه راه نفوذ و یا باگ در سایت ، راه حل و روش برطرف کردن آن را از طریق همین نرم افزار مطالعه کرده و به رفع مشکل بپردازید.
از امکانات  این نرم افزارمیتوان به  موارد زیر اشاره کرد:
– اسکنر تمام اتوماتیک برای تست وبسایت های Ajax و Web 2.0 applications.
– قابلیت اسکن قدرتمند وبسایت ها برای یافتن باگ های SQL injection و Cross site scripting.
– ابزارهای تست penetration قدرتمند مانند HTTP Editor و the HTTP Fuzzer .
– پشتیبانی از صفحات دارای CAPTHCA و نیازمند پسورد

– اسکن پورت سرور و یافتن مشکلات امنیتی سروری که سایت روی آن میزبانی میشود.

و............ B)

من چون حجم فایل نصبی زیاد بود اون رو توی چند قسمت تقسیم کردم تا راحت تر دانلود بشه :D

awvs10.part01.rar

awvs10.part02.rar

awvs10.part03.rar

awvs10.part04.rar

لینک به دیدگاه

اینم از ادامه ی فایل های Acunetix version 10

awvs10.part05.rar

awvs10.part06.rar

awvs10.part07.rar

awvs10.part08.rar

لینک به دیدگاه

و دو قسمت اخر رو از زیر دانلود کنین

و برای کسانی که با دانلود تو پارت های مختلف مشکل دارن از

لیینک زیر میتونن مستقیم دانلود کنن

لینک دانلود http://downloads.ziddu.com/download/24899917/awvs10.zip.html

awvs10.part09.rar

awvs10.part10.rar

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...