رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

دوستان من این تاپیک رو فقط مخصوص ویروس نویسی میگزارم و نرم افزار ها و ویروس هایی مثل dark comet و غیره را ضمیمه میکنم.....

در این تاپیک میخواهم به شما نرم افزار بایندر(binder ) رو معرفی کنم که در ویروس نویسی خیلی کاربرد دارد......

اگر بخواهید به یک نفر یک ویروسی بدهید و بخواهید که مطمئن باشید روی ان کلیک میکند میتوانید روی نرم افزار

زیر کلیک کنید و انرا با فایلی(مثلا عکس یا بازی )بایند کنید یا همان مخلوط کنید

این ابزار در انجام خیلی کار ها استفاده دارد .......مزیت این نرم افزار به دیگر بایندر ها این است که میتوانید همزمان چند فایل را bind کنید

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد نر افزار های بهتر و جدید تر با شما به اشتراک خواهم داد

پسورد فایــل : guardiran.org

با تشکر از شما دوستان گرامی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیدم که دوستان زیادی برسر نرم افزار deep freez اختلاف نظر دارند گفتم که این تاپیک رو با شما در میان بگزارم

دوستان درست است که نر افزار دیپ فریز یک نرم افزار قدرتمند است ولی با این وجود دارای ضعف های امنیتی نیز هست وانرا به

راحتی میتوان غیر فعال کرد من این نرم افزار را در اختیار شما دوستان میگزارم تا ببینید با یک کلید انرا غیر فعال میکند

این نرم افزار به روش هایی از دستم در رفت و در نت پخش شد ..... :(

ولی خوشبختانه سورس این نرم افزار در دستان خودم قرار  دارد و میخواهم در صورت رسیدگی مدیر گرامی به مشکلم در انجمن انرا در 

در صورت استقبال شما دوستان دراختیار شما قرار دهم تا انرا در سورس ویروستان ضمیمه کنید و از ان استفاده کنید :D 

البته این را هم قید کنم که این ورزن نوشته شده توسط من نیست ولی در همین حدود است...... ;)

فقط شکل ان فرق میکند و به فرمت vb میباشد....

اگر از کار نرم ففزار خوشتان اومد بگویید تا سورس انرا برایتان ضمیمه کنم..... B) 

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد نر افزار های بهتر و جدید تر با شما به اشتراک خواهم داد

لینک به دیدگاه

دوستان اگر که دقت کرده باشید تعداد حملات هکران(جوجه هکران :lol: )به اطلاعات شخصی کاربران اینترنت زیاد شده است

و تا زمانی که ازار هاییمثل dark comet و pro rat و غیره در نت پخش باشد انتظاری غیر از این نیز نمیرود..... -_-

خب در این تاپیک یک نرم افزار در اختیار شما قرار میدهم که به کمک ان شما میتونانید کامپیوتر خود را اسکن کنید و از وجود رت های معمول در نت

خلاص شوید

البته ممکن است ه شما بپرسید اگر طرف حرفه ای بود و از رت ساخته ی خود استفاده کرد چکار کنیم؟؟؟

خب جواب سوالتون بسیار ساده است باید در رجیستری به دنبال نرم افزاری که بیشتر از همه در مصرف نت نقش دارد

بگردیم و انرا از بین ببریم...حال اگر در این مورد کمی مشکل داریدنگران نباشید در یک تاپیک اموزشی در مورد رت ها کاملا سیستم کارکرد انها را به

شما معرفی میکنم و همینطور راه های شناسایی انها را.....پس نگران نباشید B)

ScanRAT Multi-tools v2.2.rar

لینک به دیدگاه

دوستان بی زحمت فایل هارو چک کنید,از نظر من این فایل ها خودش  یه تروجان هستن.مرسی,ببخشید اگه اشتباه میکنم

لینک به دیدگاه

دوستان بی زحمت فایل هارو چک کنید,از نظر من این فایل ها خودش  یه تروجان هستن.مرسی,ببخشید اگه اشتباه میکنم

با سلام خدمت شما دوست گرامی

دوست عزیز این پیام شما در ادامه ی تاپیک اموزشی یک اسپم محسوب میشه و در صورت تکرار با ان برخورد میشود <_< 

این رو هم قید کنم که این نرم افزار ها قبل از اپلود با انتی ویروس چک میشوند و اگر ایرادی در انها بود مطمئن باشید که با

من توسط مدیر برخورد جدی میشود پس لطفا دیگر با اسپم های خودتون ارزش تایپیک رو پایین نیارید :angry:

و از این به بعد نرم افزار هارو با لینک اسکن انها قرار خواهم داد......برای شفاف سازی بیشتر

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

درود!!

دوست عزیز لطفا وقتی برنامه ای رو میذارین لینک اسکنشم قرار بدین

لینک اسکن :

https://virusscan.jotti.org/en-US/filescanjob/38gjjcwcqz

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...