رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

دوستان من علاقه ی زیادی به مباحث هکینگ دارم و خیلی دوست دارم هک رو به صورت اصولی یاد بگیرم .

طراح وبم و چند زبان برنامه نویسی اشنایی دارم

قدیم ها با استفاده از این نرم افزار های هک شروع به هک کردم ، مثل نرم افزار اندروید هک وایرلس و ...

ولی بنده دوست ندارم مردم رو ازار بدم و از وایرلسشون الکی استفاده کنم بلکه بیشتر علاقم نسبت به اینه که بتونم خودم یه چیزی رو هک کنم ولی این نرم افزار ها برای اطرافیانم خیلی جذاب بودن اما من اصلا برام جالب نبودن و انگار داشتم خودم رو گول می زدم .

واسه همین تصمیم گرفتم به سراغ مباحث هکینگ به صورت اصولی برم که با کالی لینوکس اشنا شدم و با هزار بدبختی نصبش کردم و اخرشم کارت وایرلسم رو نمی شناخت و کلی بدبختی دیگه ...

و اموزش هاش هم خیلی کم بود ...

برای همین اومدم از شما دوستان کمک بگیرم ، ممنون میشم راهنماییم کنید و بگید از کجا شروع کنم ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود!!

دوست عزیز شما میتونین برای استفاده از اموزش های کالی از تاپیک زیر استفاده کنین

http://guardiran.org/forums/topic/1773-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84%DB%8C/page-3#entry6694

این تاپیک همیشه اپدت میشه و سعی میکنیم ابزارهایی رو به شما نشون بدیم که خیلی جاها نیس و اموزش ها تکراری نیس

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوست عزیز

باتشکر از صحبت های دوست گلم اقای AlI_c.G2 . بااجازه من یک سری نکات به این صحبت ایشون اضافه می کنم :D

در سایت یکی از دوستان مقاله ای به نام هک را از کجا شروع کنیم قرار دادند که به نظرم تاحدی خوب بود است و پیشنهاد می کنم یک مطاله ان را بفرمایید:

http://guardiran.org/forums/topic/354-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%87%DA%A9-%D8%B1%D9%88-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F/#entry845

و اما نظر خود بنده : بنده نمی دانم زبان شما چیست اما زبان های برنامه نویسی در زمنیه علم هکینگ بسیار اهمیت دارند و زیرا بعضی از زبان ها میان هکر ها خیلی طرفدار دارند و به کار می ایند پس اگر می خواهید واقعا یک هکر حرفه ای شوید پیشنهاد می کنم ان زبان ها را نیز فرا بگیرید. پیشنهاد بنده Roby هستش :D

این رو بگم که با یادگیری این زبان بسیار اکسپلویت های قوی می توانید بنویسید خوبه بدانید کنسول متاسپلویت بشیتر اکسپلویت هایش با این زبان نوشته شده است.

بعد از این موضوع برنامه نویسی اگر با اصتلاحات هکینگ اشنا شوید و سپس کامند های لینوکس رو فرا بگیرید و بتوانید با این سیستم عامل به راحتی کار کنید.

امید وارم توضیحاتم به درد شما خورده باشه و با تشکر و یاعلی

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...