رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

درود

با تجربه ای که من دارم در دو خط فقد به جرات میتونم بگم: باگ اسکنر دانلود کن و سایتو اسکن کن باگ مورد نظر اگه پیدا شد بگرد دنبال نفود به اون باگ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میتونید از باگ هایی که داره برای نفوذ استفاده کنید

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید میخواستم به این سایت نفوذ کنم اگربشه کمکم یا یه راهنماییی کنید مرسی

zone-h.org

دوست عزیز

به نظرم تارگتهای آسون تر انتخاب کنید خیلی بهتره

هیچ چیز غیر ممکن نیست ولی خب اینکه کسی بیاد باگ zone-h.org رو عمومی کنه هنوز بیدا نشده ... !

موفق باشید

لینک به دیدگاه

:D موفق باشی:D 

اسپم ندید دوست عزیز

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شما میتونید اسکنر : ...Acunetix

برای شناسایی باگ و راه های نفوذ دانلود کنید

و اگر پیدا نکردید بگین پیوست کنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام اگر یه فیلم آموزشی از این سایت درست کنید ممون میشم منضورم آپلود شل و مس دیفیس آموزش از 0 تا 100 باشه مرسی

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید میخواستم به این سایت نفوذ کنم اگربشه کمکم یا یه راهنماییی کنید مرسی

zone-h.org

با سلام خدمت دوست عزیز

ببنید اگر منظورتون این است که می خواهید به سایت zone-h بروید و اون سایت رو تارگت قرار بدید باید بگم که تلاش بی هوده انجام میدید زیرا که نمی گم امنیت 100 درصد هستش اما میگم درحال حاظر نتنها شما بلکه خود بنده هم قادر به دیفیس این سایت نخواهیم بود پس تلاش بی خود هم نکنید. :) 

اگر منظورتون این است که اموزش هک سایت رو یادبدیم و نحوه دیفیس کردن و ثبت ان در zone-h باید بگم اموزش 0 تا 100 دیفیس های سایت یکم غیره ممکن هستش چون ما باگ های بسیار زیادی داریم و نتنها باگ های زیادی داریم بلکه روش های زیادی هم برای دیفیس وب سایت وجود داره B) 

یکی از باگ های معروف که فک کنم حدودا تو سال 2007 خیلی صدا کرد باگ sql injection هشت که گرچه الان هم بسیار کاربرد داره من پیشنهاد می کنم اموزش هک سایت با این باگ رو یادبگیرید که در تاپیک زیر یکی از بهترین اموزش های این باگ موجود است:

http://guardiran.org/forums/topic/1275-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%87%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%DA%AF-sql/

نحوه ثبت سایت در zone-h رو هم اگر عمری باقی بمونه قرار می دیم.

موفق سربلند باشید.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...