رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام دوست عزیز من روش اموزش هک مودم ADSL از ۰ تا ۱۰۰ رو انجام دادم که بسیار عالی بود واقعا ممنون از توضیح کامل وروانتون

فقط به 1 مشکل برخوردم که اینجوری  برسی کردم و پرس و جو بعضی از isp های اینترنت مثل shate1-as1a t3ch -h1 w3bو ........ این سطح دسترسی رو بستن 

یعنی من فقط با سرچ ای پی های مخابرات میتونم مورد هایی پیدا کنم که پورت 23-80 مودم سبز باشه (با نرم افزار angry ip scaner) در غیر این صورت تنها ای پی هایی پیدا می کنم که یا ابی هستن یا قرمز و فقط پورت خودم هست که سبزه(اینترنتم مخابرات نیسته)

میشه لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوالتون را تو تاپیک مربوط به همین موضوع مطرح کنید

لیک تاپیک

=)))))) اینجایی فرمودید مطرح کردم گفتند اسپم ندید ارزش تاپیک میارید پایین با سوالتون :دی

خدایی خیلی باحالید اینجا هرکی برا امام حسین خودش گریه میکنه 

sezar2011 در تاریخ 25 Sept 2015 - 4:27 عصر گفته است

snapback.png

سلام اول ببخشید بابت اسپم در تاپیک قبلی دوست عزیز من روش اموزش هک مودم ADSL از ۰ تا ۱۰۰ رو انجام دادم 

فقط به 1 مشکل برخوردم که اینجوری  برسی کردم و پرس و جو بعضی از isp های اینترنت مثل shate1-as1a t3ch -h1 w3bو ........ این سطح دسترسی رو بستن 

یعنی من فقط با سرچ ای پی های مخابرات میتونم مورد هایی پیدا کنم که پورت 23-80 مودم سبز باشه (با نرم افزار angry ip scaner) در غیر این صورت تنها ای پی هایی پیدا می کنم که یا ابی هستن یا قرمز و فقط پورت خودم هست که سبزه(اینترنتم مخابرات نیسته)

میشه لطفا راهنمایی کنید

با سلام خدمت دوست گرامی

جناب خواهش می کنم ولی اسپم دادن دراین تاپیک فقط ارزش تاپیک رو پایین اورد و انگار به جای قدردانی از این تاپیک فقط ارزشش رو پایین اوردید  :( لطفا از این به بعد سوالات خود را در این بخش مطرح کنید:

http://guardiran.org/forums...جواب-های-عمومی/

منظورتون رو کامل متوجه نشدم ولی تنها پورت 80 و 23 برای نفوذ نیست بلکه پورت های دیگری هم برای نفوذ به این مودم ها وجود دارند پس اگر این دو پورت که گرچه بسیار مهم هستند اگر بسته شده باشند به معنی پایان کار نیست بلکه با یک اسکن راحت و کوچک

پورت های ان ip ابی رنگ می توان پورت های باز اون مودم را شناسایی و به ان نفوذ کرد. (البته بستگی به پورتش داره)

در اموزش های بعدی که انشا الله به زودی گذاشته می شود به این نکات نیز اشاره می کنیم و بنا بر تصمیمات شاید طریقه نفوذ از طریق پورت های دیگری رو هم قرار دادیم.

اموزش ها را دنبال کنید و باتشکر و یا علی

لینک به دیدگاه

کاربر  InFiNiTy اینجا کسی مجبوری آموزشی رو قرار نمیده و کسی هم مجبوری جواب سوالی رو نمیده ... صبور باشید دوستان حتما پاسخ گو خواهند بود .

با تشکر از شما مدیر

من نگفتم باید ج منو بدن ---چون اینجا کسی گدایی علم نمیکنه ----فقط میگم لطفا اگه هر بخش 1 مدیر داره -اون میاد تذکر میده و راهنمایی میکنه که کجا سوال پرسیده شه کجا اسپم نشه نه اینکه ادم اینجا سوال بپرسه 1 گی بگه برو تو تاپیک خوده موضوع میری اونجا دنبال سوال بعدش کسی تاپیک زده میگه ارزش تاپیک پایین نیارید با سوال کردن و اسپم نکنید برید فلان جا سوال بپرسید(که حق با ایشونه) 

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...