رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام

من برنامه رات کلاگر رو دانلود کردم از فشرده هم خارج کردم ولی هیچ فایل نصبی اونجا نبود که اجراش کنم... البته بگم که من با گوشی اندروید دانلودش کردم و مسخوام با گوشی اجراش کنم ...

ممنون میشم کسی اگه بتونه کمکم کنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوست گرامی

باید از شما بپرسم که کدام رت رو و در کدام قسمت دانلود کردید ؟؟؟؟؟
چون در انجمن تعدادی رت ضمیمه شده است و باید بگویم که انها را باید روی کامپیوتر اجرا کنید تا کار کنند
اگر که اسم رت رو بدهید  میتوانم برای شما طریقه ی کار با انرا ضمیمه کنم و یا اگر اموزشی نسبت به ان در انجمن وجود دارد انرا به شما نشان دهم

پس لطفا بیشتر توضیح دهیبد تا به مشکلتون همین الان رسیدگی کنم

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

http://guardiran.org/forums/topic/596-دانلود-رات-androrat-binder-با-امکان-هک-اندروید/

از این تاپینگ گرفتم

برنامه ای برای اجراش داخل اندروید هست ایا ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

http://guardiran.org/forums/topic/596-دانلود-رات-androrat-binder-با-امکان-هک-اندروید/

از این تاپینگ گرفتم

برنامه ای برای اجراش داخل اندروید هست ایا ؟؟؟؟

با سلام خدمت دوست عزیز

ببینید شما ابتدا باید در کامپیوتر خود تنظیمات رت رو انجام بدید و سپس فایل مخرب ایجاد شده رو از طریق حالا شبکه های اجتماعی به کاربری که از پلتفرم اندروید استفاده می کنند با روش هایی از قبیل مهندسی اجتماعی به تارگت بدید.

پس نیاز به یک PC دارید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

متاسفانه فعلا در انجمن این فایل رو نداریم ولی من برای شما و دوستان در منابع مختلف به جست و جو میپردازم و

اگر که موضوعی همانند این در خواست یافتم برایتان ضمیمه میکنم

و در جواب به سوال اصلیتون هم باید بگویم که شما برای استفاده از این فایل باید همه ی فایل هارو دانلود کنید و انرا در یک پوشه

اکسترک کنید و.....در سیستم خودتون نرم افزار جاوا را نصب کنید تا کار کند البته من به شما اندرورت(androrat)را پیشنهاد میکنم

که نرم افزار قدرتمندی است و هم کار با ان راحت است اگر هم سوالی داشتید خوش حال میشوم که بتوانم به شما کمک کنم

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام...من برنامه ی pandora rat رو دانلود کردم...وقتی پروفایل رو میسازی ازت ای پی میخواد..در این قسمت باید ای پی قربانی رو وارد کنی؟یعنی مثلا وار کنی 245.158.468.1

باید یه پسورد بدی به برنامه...منظور از این پسورد چیه؟یعنی این پسورد واسه پروفایلی که میسازیم یا سیستم قربانی؟

وقتی پروفایل رو ساختی باید چی کارش کنی تا وارد سیستم قربانی بشه؟

اصلا هدف از ساخت ای پروفایل چیه؟

لطفا لینک تایپیک اموزش کار با این برنامه رو ندید اخه نگاه کردم ولی جواب سوالاتمو نگرفتم.

لطفا همه سوالات رو توضیح دهید

با تشکر فراوان از شما

لینک به دیدگاه

باسلام..لطفا کاربران رنک دار به سوالات من پاسخ دهد...ببخشید اما بهش احتیاج دارم...ممنون میشم پاسخ دهید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام...من برنامه ی pandora rat رو دانلود کردم...وقتی پروفایل رو میسازی ازت ای پی میخواد..در این قسمت باید ای پی قربانی رو وارد کنی؟یعنی مثلا وار کنی 245.158.468.1

باید یه پسورد بدی به برنامه...منظور از این پسورد چیه؟یعنی این پسورد واسه پروفایلی که میسازیم یا سیستم قربانی؟

وقتی پروفایل رو ساختی باید چی کارش کنی تا وارد سیستم قربانی بشه؟

اصلا هدف از ساخت ای پروفایل چیه؟

لطفا لینک تایپیک اموزش کار با این برنامه رو ندید اخه نگاه کردم ولی جواب سوالاتمو نگرفتم.

لطفا همه سوالات رو توضیح دهید

با تشکر فراوان از شما

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

شما باید که با برنامه یه سرور بسازین و اونو به قربانی بدین  و قربانی هم روی اون کلیک کنه تا یک دسترسی به شما بده

و شما بتونین از اون استفاده کنین  در درمورد این که گفتین که رمز رو برای چی باید بزارینووو در جوابتون هم باید بگم که

شما رمز رو برای این میزارین که فقط خودتون بتونین به پروفایل فرد در روی کامپیوتر دسترسی داشته باشین و کسی دیگه نتونه

این کار رو بکنه ..و درمورد ایپی هم که پرسیدین باید بگم که ایپی های کامپیوتر ها با هر بار خاموش شدن نت و روشن شدن

غوض میشن و شما باید یک اکانت NO_IP بسازین تا این مشکلو حل کنین... همه ی حرف هایی که زدم توی ویدئو هم بود

ولی گفتم بهتون بگم که مشکلی نداشته باشین.....

با تشکر از شما دوستان گرامی

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...