رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان. من ناشی هستم و هیچی بلد نیستم. طبق آموزش که توی سایت دیدم توی CMD کارای هیدرا در ویندوز رو کردم ولی نمیدونم چرا کار نکرد. میخوام یه ایمیل رو هک کنم . ایمیل مال کشور آلمان هست و لینک لاگینش هم اینه:

https://accounts.login.idm.telekom.com/oic?response_type=code&client_id=10LIVESAM30000004901CMP00000000000000000&scope=openid&redirect_uri=https%3A%2F%2Femail.t-online.de%2F%3Fpf%3D%2Fem&logout_uri=https%3A%2F%2Femail.t-online.de%2Fem%2Fbin%2Fsession%2Fdestroysession&x-skingroupid=email&claims={%22id_token%22%3A{%22urn%3Atelekom.com%3Aall%22%3Anull}}

اینو واسه این گذاشتم که توی عکس فک نکنید چرا این لینک خیلی طولانیه حتما ایراد از این لینکه. یوزر رو هم دارم و توی عکس مشخصه و پسورد لیست هم ندارم و میخوام که برنامه مال خودشو تست کنه ضمنا دو پوشه هیدرا که لازمه پیش هم باشن هم در کنار یکدیگه هستن. فکر کردم شاید اون X رو اشتباه میزنم چون توی آموزش مبهم بود ولی هر دو حالت رو امتحان کردم بازم هیچ کاری نکرد. لطفا دقیق ایراد رو نگاه کنید و کمک کنید تا بتونم کرک کنم.

post-6219-0-32239000-1443366719_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ضمنا در آموزش دستور رو یه جور دیگه نوشتن ولی مدیر سایت در یه پست اینجوری نوشته که کلا هر دو دستور خیلی باهم تفاوت دارن

hydra -S -l " Target@gmail.com " -P " Masire password list " -e ns -V -s 465 smtp.gmail.com smtp

البته با اینم امتحان کردم بازم نشد

post-6219-0-31132500-1443369608_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوست عزیز

ببینید cmd کرکر hydra رو نتونسته باز کنه . دیدم از دستور cd استفاده کردید خب ببینید شما یک dir بگیرید هرچی پوشه hydra هست برید تا یک جایی که با hydra.exe برخورد کنید اون وقت از دستور hydra استفاده کنید و سپس از دستورات خود ابزار hydra رو وارد کنید.

فیلم اموزشی در تاپیک زیر هست اما یکی مونده به اخرین اموزش های تاپیک زیر:

http://guardiran.org/forums/index.php?/topic/792-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-adsl-%D8%A7%D8%B2-%DB%B0-%D8%AA%D8%A7-%DB%B1%DB%B0%DB%B0/

باتشکر و یا علی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام منم مشکل هک کردن جیمیل با هیدرا رو دارم همه دستوراتی که تو فیلم اموزشیم بود اجرا کردم اما کار خاصی نکرد اینم بگم که رو جیمیل خودم اینکارو امتحان کردم والبته با کالی.از پسوورد لیست هایی که تو انجمن هست هم استفاده کردم.البته شاید مشکل ای پی باشه.از برنامه انگری ای پی اسکنرم زیاد سردر نیوردم. :huh: از راه فیک پیجم رفتم که تااپلودش میکردم تو هاست اکانت غیرفعال میشد لطفایه کمکی کنید.چون من کالیو صرفن بخاطر اینکه هک جیمیلو یاد بگیرم نصبیدم. :D چقدرم سخته کارباهاش یااینکه میگین کلا بیخیالش بشم :angry:

ممنون از راهنمایی های اساتید عزیز

لینک به دیدگاه

با سلام

منظورتون از اتفاقی نیافتاد یعنی چی؟؟

لطفا اگه اروری داده اینجا قرار بدین تا راهنماییتون کنم

راجب فیک پیج :

برای بایپس سرور زیاده و یا میتونین از سایت هایی که فیک پیج رو ساپورت میکنن استفاده کنین

در کل دیگه الان فیک پیج با اپلود روی هاست رایگان جواب نمیده چون دیگه خیلیا از این روش اگاهن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

منظورتون از اتفاقی نیافتاد یعنی چی؟؟

لطفا اگه اروری داده اینجا قرار بدین تا راهنماییتون کنم

راجب فیک پیج :

برای بایپس سرور زیاده و یا میتونین از سایت هایی که فیک پیج رو ساپورت میکنن استفاده کنین

در کل دیگه الان فیک پیج با اپلود روی هاست رایگان جواب نمیده چون دیگه خیلیا از این روش اگاهن

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این عکسی ک گرفتم اولشو بدون ایپی اسکنر زدم دومی هم که ارور داد اکثرا ارور میداد اما نه این ارور بود فک کنم البته ایپی ایکنرم زیاد ازش سردرنمبارم فقط استارتشو زدمو دستورو نوشتم.از پسوورد لیستهای خود انجمنم استفاده کردم.ممنون میشم راهنمایی کنید.تشکر

راستی دستورهام باهم فرق دارن اولی اولشو یک گذاشتم ینی بعدS-یک گذاشتم و دومی هم ال کوچک چون فک کنم تو فیلما درست معلوم نیست یامن اشتباه میکنم ممنون ازهمگی

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...