رفتن به مطلب

هک اینستاگرام

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان خسته نباشین.

دوستان من پیج ایستاگراممو هک کردن خواستم اگه زحمتی نیست یه توضیحی بدین که بتونم برش گردونم یه یکی واسم زحمتشو بکشه از خجالتش در میام.

جا داره بگم ک اون فرد تمام عکسامد پاک کرده و من ایمیلی تاییدی به پیجم ندادم و اون فرد ایمیل و شماره مبایل خودشو داده و اینکه ای دی تلگرام فردی ک هکم کرده رو هم دارم.

ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منطقی ترین راه feedback کردن به بخش پشتیبانی اینستاگرامه راستش من اینستا گرام ندارم ولی میدونم یا باید هکر رو هک کنی(ساده ترین راه نصب rat روی گوشیشه) که شما کسی که هکت کرده رو نمیشناسی یا بری ازش خواهش کنی و پیشنهادای خوب بدی به هکرت ک اونم دون شان یه کاربر گارد ایرانه یا به بخش پشتیبانی اینستاگرام پیام بدی و مراتبو گزارش بدی و ازشون خواهش کنی اکانتتو برگردونن و فایل های پاک شده رو بازیابی کنی

لینک به دیدگاه

آموزش بازگردانی اکانت هک شده تو این تاپیک هست

یه روش دیگه هم اینه که هشتاد هزار تومان هزینه کنی و اکانتت را بازیابی کنی که اکثر سایت های فروش فالوئر این کار را انجام میدن و نود و نه درصد شون هم همین روش بالا را انجام میدن .

روش بالا تضمینی هست .موقعی که مراحل را انجام بدین از طرف اینستاگرام برای شما یه کد میفرسته و ازتون میخواد کد و یک عکس از خودتون براشون ارسال کنید تا اکانتتون را برگردونن.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

منم یه بار این اتفاق برام افتاده

شما میتونین وارد ایمیلتون بشین بعد میبینین که پیامی براتون ارسال شده و در اون پیام اینستاگرام بهتون اطلاع تعویض ایمیل رو داده.از طریق همون پیام میتونید به اینستاگرام اطلاع بدید که شما ایمیل رو تعویض نکردید و از این طریق ایمیل خودتون جایگزین میشه.بعد با استفاده از ایمیلتون میتونید پسورد پیج رو تغییر بدید.

امیدوارم مفید بوده باشه براتون

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شرکت گاردایران

پردازشگران ایمن داده ي آدلان

شماره ثبت: 9438

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

فعالیت شما در این انجمن به منزله تایید قوانین انجمن میباشد! شرایط استفاده