رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

نصب کالی در کنار ویندوز

ارسال های توصیه شده

سلام وخسته نباشید خدمت شما گاردایرانی های عزیز

من ویندوز 7 دارم تو درایو C و میخوام ببینم میشه کالی رو نصب کنم تو درایو D ؟؟؟. اگه میشه لطفا بگید بازم باید احتیاط کنم که فایل های هاردم پاک نشه یا دیگه اینطوری هارد فرمت نمیشه ؟؟؟ از دوستان مبتدی ام  :unsure:

مرسی از راهنمایی هاتون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

اره میشه.

بنده هم چند سال پیش وقتی برای اولین بار ابانتو نصب می کردم (تو دانشگاه برای یادگیری دستورات لینوکس ) کل اطلاعات خودم و دوستام رو فرمت میکردم پس بهتون پیشنهاد میکنم قبل از نصب کالی در کنار ویندوز حتما یکی دو تا فیلم اموزشی رو ببینید .

بنده به صورت خلاصه بگم ابتدا بر روی مای کامپیوتر کلیک راست کنید و گزینه manage رو بزنید وارد قسمت disk management بشید و بر روی درایو d خودتون (هر درایوی رو که می خواید کالی رو توش نصب کنید) کلیک راست کنید و delete volume رو بزنید بعد اینکه دلیتش کردید داریو شما unallocated(تخصیص نیافته) میشه که به رنگ مشکی در میاد اون موقع می تونید اقدام به بوت کردن کالی بر روی فلش و نصب کنید و بعد این درایوی رو که به این شکل در اوردید رو انتخاب کنید .

و در نهایت این رو بگم که بهترین کار برای استفاده کردن از کالی بوت کردن اون بر روی یک فلش هستش و استفاده به صورت بوت هست یعنی دیگه نیازی نیست بری نصبش کنی هر وقت نیازش داشتی با فلش میای بالا و کارات رو انجام میدی و این روش خیلی مزیت ها نسبت به نصب کردن کالی رو هارد داره.

در صورت برخورد با هر مشکلی تو همین تاپیک مطرح کنید تا پاسخ داده بشه.

سلام دوسا عزیز توضیحات خوبی دادید ممنونم ازتون ولی میشه بگید نصب به صورت live چه مزیت هایی نسبت به duel boot داره؟؟؟اگر کسی بخواد به صورت live نصب کنه بعد مقدار زیادی فیلم آموزشی رو بخواد روش دانلود و  نگاه کنه این فایل ها کجا ذخیره میشه؟؟؟من به دلیل نگرفتن جواب این سوالم live نصب نکردم و با همون روشی که ابتدای پستتون فرمودید نصبش کردم ممنون میشم این مساله رو باز کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...