رفتن به مطلب

سرقت اطلاعات مشتری های یک شرکت آمریکایی


mtnblack
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

به گزارش فارس به نقل از رویترز، هکرها با دسترسی به اسامی و آدرس های مشتریان Scottrade توانسته اند به اطلاعات خصوصی آنها دسترسی پیدا کنند.


شرکت Scottrade خود متوجه این حمله نشده و مقامات قضایی فدرال آن را به اطلاع مدیران شرکت یادشده رسانده اند. تحقیق در این زمینه توسط پلیس ادامه دارد. اسامی قربانیان این حملات و حجم دقیق اطلاعات به سرقت رفته اعلام نشده است. اف بی آی نیز فعلا از هرگونه اظهارنظر خودداری کرده است.


دو روز قبل نیز اعلام شده بود که اطلاعات حساس کاربری حدود 15 میلیون نفر از مشتریان و کاربران شرکت Experian Plc به سرقت رفته است. این افراد کسانی هستند که به دنبال ثبت حساب کاربری رایگان در شرکت مخابراتی تی موبایل بوده اند.


این رویدادها در شرایطی رخ می دهد که آمریکا و چین به دنبال امضای قراردادی با هدف ارتقای امنیت سایبری و کاهش حملات این چنینی در فضای مجازی هستند. همچنین اوباما این ماه را ماه افزایش آگاهی در حوزه امنیت سایبر اعلام کرده است.


 


منبع :::: www.farsnews.com


 


لینک اثبات :::: http://www.farsnews.com/13940711000310


 


تشکر نشانه رضایت شماست


لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شرکت گاردایران

پردازشگران ایمن داده ي آدلان

شماره ثبت: 9438

شبکه های اجتماعی

 

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

فعالیت شما در این انجمن به منزله تایید قوانین انجمن میباشد! شرایط استفاده