رفتن به مطلب

هك مودم جواب نميده

ارسال های توصیه شده

سلام من با اموزشي كه  مديريت محترم  قرار دادن     {اموزش هک مودم ADSL از ۰ تا ۱۰۰}انجام دادم و

همه اين را ها را رفتم اما وقتي تو وب براوزر  اي پي را قرار ميدم و ميخواد كه به اي پي مورد نظر بره و مودم را باز كنه هيچ اتفاقي نمي افته و اخرش اين ارور را ميده  البته  همه رنگ ها سبز بودن و از اين رنگها استفاده كردم 

This webpage is not available  :wub:   :wub:   :wub:   :wub:

•  
  •  
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من با اموزشي كه  مديريت محترم  قرار دادن     {اموزش هک مودم ADSL از ۰ تا ۱۰۰}انجام دادم و

همه اين را ها را رفتم اما وقتي تو وب براوزر  اي پي را قرار ميدم و ميخواد كه به اي پي مورد نظر بره و مودم را باز كنه هيچ اتفاقي نمي افته و اخرش اين ارور را ميده  البته  همه رنگ ها سبز بودن و از اين رنگها استفاده كردم 

This webpage is not available  :wub:   :wub:   :wub:   :wub:

•  
  •  

با سلام

گاهی وقت ها این مشکل پیش میاد که اتصال شما صورت نمی گیرد.

البته اگر چندین بارتلاش کنید اتصال برقرار میشه.

با یک ip دیگه امتحان کنید.

لینک به دیدگاه

فاير وال و انتي ويروس همه خاموش كردم  . مودم را تو حالت بريج بردم  با نرم افزار اسكنر كه اي پي را اسكن ميكنم  تقريبا همه  اي پي ها را اسكن و سبز هستن البته با پورت 80 . ولي هيچ كدومش جواب نميده .  

من از اين كار فقط ميخوام از راه دور به سيستم خودم  دسترسي پيدا يا مودم خودم را هك كنم . چند هفته پيش  با قرار دادن پورت 8080 جلو اي پي  مودمم تونستم مودمم را هك كنم ولي  ديگه نتونستم ايا موردي چيزي  هست . يا isp  مخابرات همه پورت ها را بسته  . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

فاير وال و انتي ويروس همه خاموش كردم  . مودم را تو حالت بريج بردم  با نرم افزار اسكنر كه اي پي را اسكن ميكنم  تقريبا همه  اي پي ها را اسكن و سبز هستن البته با پورت 80 . ولي هيچ كدومش جواب نميده .  

من از اين كار فقط ميخوام از راه دور به سيستم خودم  دسترسي پيدا يا مودم خودم را هك كنم . چند هفته پيش  با قرار دادن پورت 8080 جلو اي پي  مودمم تونستم مودمم را هك كنم ولي  ديگه نتونستم ايا موردي چيزي  هست . يا isp  مخابرات همه پورت ها را بسته  . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببینید خیر isp نبسته وگرنه پورت ها رو تشخیص می داد که بسته شده و درضمن ما اموزش ها رو تازه گرفتیم و دیدید که بسته نیست. درضمن مگه با telnet هم همین مشکل رو دارید؟ پس همه پورت ها بسته نیست.

ببینید اگر یکم بیشتر از مشکلتون توضیح بدید خیلی خوب میشه اخه این اروری که فرمودید از عدم اتصال شما به سرور سایت هستش.

ببینید با نرم افزار nmap هم می تونید تارگت رو اسکن کنید ببینید ایا 23 هم بازه؟؟ اگر بازه می تونید اتصال برقرار کنید؟؟

ج این سوالات رو بدید تا بیشتر بتونم راهنمایی کنمتون. :)

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام

مهندس من با پورت 80 همه را سبز ميزنه ولي باز نميشه البته  وقتي مودمم تو حالت pppoe بود و كانفيگ كرده بودم فقط ip خودم را باز ميكرد ولي  وقتي مودمم را تو حالت  بريج بردم و تنظيم كردم  حتي اي پي خودم را هم ديگه باز نميكنه . با پورت 23 و ديگه پورت ها تست زدم  كه همه را ابي نشون ميده ولي باز نميكنه . با نرم افزار  nmap  هم تست زدم هيچ پورت بازي  را روي اي پي ها نشون نميده  حتي پورت هاي اي پي خودمم را هم باز نميكنه و نشون نميده و بجاش اين ارور را  تو  nmap ميده 

WARNING: Could not import all necessary WinPcap functions.  You may need to upgrade to version 3.1 or higher from http://www.winpcap.org.  Resorting to connect() mode -- Nmap may not function completely

TCP/IP fingerprinting (for OS scan) requires WinPcap version 3.1 or higher and

iphlpapi.dll.  You seem to be missing one or both of these.  Winpcap is

available from http://www.winpcap.org.  iphlpapi.dll comes with Win98 and

later operating sytems and NT 4.0 with SP4 or greater.  For previous windows

versions, you may be able to take iphlpapi.dll from another system and place

it in your system32 dir (e.g. c:\windows\system32).

On Windows Vista and Windows 7, The WinPcap NPF service must be started by an

administrator before WinPcap can be used.  Running nmap.exe will open a UAC

dialog where you can start NPF if you have administrator privileges.

QUITTING!

اين عكس 

s6ach3xslt41o6nit1hp.jpg

لینک به دیدگاه

خوب استاد جان من 

فقط بهم بگين اگه خواسته باشم  به مودم كسي  وارد بشم با پورت 80  ايا بايد تو مودم خودم پورت 80 را تو قسمت فوروارد باز كنم يا نه . 

لینک به دیدگاه

يعني اينم بلد نيستين . اي بابا 

يكي بهم بگم  من دوتا سيستم دارم روي دوتا خط تلفن  مجزا از هم اي پي اين سيستمم را دارم ولي هر كاري ميكنم نميتونم برم تو اون يكي  سيستمم . يعني نميتونم  مودم دومم را هك كنم . كسي  ميدونه چه كار كنم ..............

مثلا انجمن  هك هست  اينا بلد نباشين كه فاتحه..............

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شرکت گاردایران

پردازشگران ایمن داده ي آدلان

شماره ثبت: 9438

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

فعالیت شما در این انجمن به منزله تایید قوانین انجمن میباشد! شرایط استفاده