رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

سوال در مورد رات اندروید

ارسال های توصیه شده

سلام

ممنون بابت سایت عالیتون

ببخشید که تایپک زدم عذر میخوام دوستان عزیز زیاد هم سرچ کردم اما پیدا نکردم

یه رات برای اندروید میخوام که نیاز به نصب نداشته باشه یعنی وقتی میدیم به طرف به محض دانلود شدنش تو گوشی اندروید تارگت بتونیم دسترسی بگیریم و قابلیت های مثل دسترسی به گالری و حذف  عکس یا فیلم یا ...  رو داشته باشه

ممنون ک جواب نمیدی و جواب میدید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من فقط با کالی دیدم که بشه این کار رو کرد اونم باید به شبکه داخلی وصل باشی اگه اشتباه نکنم

حالا دوستان بیشتر راهنمایی میکنن

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

متاسفانه این نوع رت که شما میخواهید رایگان نیست و باید برای گرفتن اون کمی خرج کنید که حتی کار با اون همراحت نیست....... :wacko:

ولی من به شما پیشنهاد میکنم که از همین اندرورت و مهندسی اجتماعی استفاده کنید:بزارید که کامل تر بهتون پاسخ بدم....

الان کمتر کسی رو میتونین پیدا کنید که کلش اف کلن بازی نکنه!!شما باید کمی صبر کنید تا کلش اپدیت بخواد وشما همون رت اندرویدی خودتون رو با اپدیت جدید کلش یا همون نرم افزار جدید بایند کنید و به دوست صمیمی اون فرد بدید تا تارگت شک نکنه (که عمرا هم شک کنه :D )و شما به راحتی تونستین بدون صرف هزینه و با کمی خلاقیت رت خودتون رو در گوشی قربانی نصب و باز کنید..... B) اگر هم سوالی داشتین بفرمایین تا بهتون در این ضمینه کمک کنم

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

متاسفانه این نوع رت که شما میخواهید رایگان نیست و باید برای گرفتن اون کمی خرج کنید که حتی کار با اون همراحت نیست....... :wacko:

ولی من به شما پیشنهاد میکنم که از همین اندرورت و مهندسی اجتماعی استفاده کنید:بزارید که کامل تر بهتون پاسخ بدم....

الان کمتر کسی رو میتونین پیدا کنید که کلش اف کلن بازی نکنه!!شما باید کمی صبر کنید تا کلش اپدیت بخواد وشما همون رت اندرویدی خودتون رو با اپدیت جدید کلش یا همون نرم افزار جدید بایند کنید و به دوست صمیمی اون فرد بدید تا تارگت شک نکنه (که عمرا هم شک کنه :D )و شما به راحتی تونستین بدون صرف هزینه و با کمی خلاقیت رت خودتون رو در گوشی قربانی نصب و باز کنید..... B) اگر هم سوالی داشتین بفرمایین تا بهتون در این ضمینه کمک کنم

با تشکر از شما دوست گرامی

داداش نرم افزار یا اموزش بایند کردن برنامه های اندرویدی رو برام میزاری یا توضیح میدی ؟ ممنون 

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

ببخشید نمیدونم جای خوبی سوالمو میپرسم یا نه ولی رات با هرچی بایند میکنم کار نمیکنه :( و روی بعضی برنامه ها که اصلا بایند نمیشه :mellow: نرم افزاری هست که به صورت جداگانه بایند فایل های اندروید انجام بده :huh: 

ممنون

لینک به دیدگاه

با اون برنامه ای که می خوای بایند کنی رو عوض کن

بایند کردن برنامه های اندروید خیلی کم یافت می شه

لینک به دیدگاه

ببخشید نمیدونم جای خوبی سوالمو میپرسم یا نه ولی رات با هرچی بایند میکنم کار نمیکنه :(و روی بعضی برنامه ها که اصلا بایند نمیشه :mellow:نرم افزاری هست که به صورت جداگانه بایند فایل های اندروید انجام بده :huh:

ممنون

من تا الان ندیدم کسی با نرم افزار بایند کنه همه دستی انجام میدن

خودم منم دستی انجام میدم اصلا با نرم افزار نیست

نیازیم نیست اندروید یاد بگیری مخلوط کردنش راحته

لینک به دیدگاه

من تا الان ندیدم کسی با نرم افزار بایند کنه همه دستی انجام میدن

خودم منم دستی انجام میدم اصلا با نرم افزار نیست

نیازیم نیست اندروید یاد بگیری مخلوط کردنش راحته

پس اگه میشه مخلوط کردنشو اموزش بدید :rolleyes:  :) 

ممنون

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...