رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

درخواست نرم افزار پیدا کردن تمام صفحات یک سایت

ارسال های توصیه شده

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید انجمن

من میخوام تمامی صفحات یک وبلاگ یا یک سایت پیدا کنم

اگه نرم افزار یا اموزشی در این مورد دارید راهنمایی کنید

توجه کنید که قصد من فقط برای پیدا کردن یک صفحه خاص مثل صفحه لوگین ادمین نیست بلکه میخوام بدون استثنا تمامی صفحات بدست بیارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید انجمن

من میخوام تمامی صفحات یک وبلاگ یا یک سایت پیدا کنم

اگه نرم افزار یا اموزشی در این مورد دارید راهنمایی کنید

توجه کنید که قصد من فقط برای پیدا کردن یک صفحه خاص مثل صفحه لوگین ادمین نیست بلکه میخوام بدون استثنا تمامی صفحات بدست بیارم

دوست عزیز درود

اول اینکه اینکار شدنی نیست..چون :: صفحاتی کدهای php داشته باشه که قطعا صفحات login از این دست صفحات هستن رو نمیشه کد php ای که نوشته رو به دست بیاری..مگر اینکه به هاست دسترسی داشته باشی و بتونی اصل اصل اصل کد رو ببینی

--------------------

به غیر از صفحاتی که کدنویسی های سمت سرور دارند ، بقیه ی صفحات رو میتونی کدشون رو به دست بیاری

باید به وبلاگ مورد نظر بری و تک تک صفحات رو جداگانه save as بکنی..وسپس این صفحات رو با نرم افزار dream weaver باز کنی البته من این نرم افزار رو پیشنهاد میکنم چون کار باهاش ساده هست..اونوقت میتونی کدهای html,css,jquery,javascript,ajax,html5,css3 وبقیه ی کدهای سمت client رو ببینی و توی صفحات جداگانه در پوشه ای جداگانه save کنی..فیک پیج اون سایت آماده س..(نکته : کدهای سمت server رو نمیتونی ببینی..باید به هاست دسترسی داشته باشی)

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام اگه منظورتون اینه ک میخواید ببنید میتونید از سایت کراولر در اسکنر acunetix استفاده کنید اگه میخواید کد قالبشو بدست بیارید در کالی لینوکس به شکل زیر عمل کنید

apt-get install httrack
httrack 

1-انتخاب نام پروژه

2-پر کنید تنظیمات مد نظرتونو

و تا اخر اینتر منظورم تا موقع شروع به کارشه

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...