رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

این امکان وجود داره که اکانت خودم که تو یه سایت خارجی هست هک بشه و یه رقمی توش از 98 به 28 تغییر پیدا کنه؟ البته سایتش خیلی قویه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله دوست عزیز همچین امکانی وجود داره حالا چ سایت قوی باشه و چ ضعیف بالاخره میتونن اکانتتون رو کرک کنن یا با مهندس اجتماعی کیلاگر رت یا تروجان بهتون بدن یا از فیک پیج استفاده کنن و اکانتتون رو بدزدن و ...

لینک به دیدگاه

در ادامه پاسخ دوستان باید ببینید در چه سطحی میشه از رموز عبور کرد و باگ  زد در غیر اینصورت اگر سایت فوق قوی باشه به سختی میشه هک کرد

دوستان لطفا دیگه اسپم ندن و تاپیکو بالا نیارن

لینک به دیدگاه

اجازه بدبد من یه کم توضیح بدم گویا سوء تفاهمی شده ببینید دوستان من از هک اصلا هیچی سر در نمیارم فی الواقع چیزی که عرض کردم یه سفارش کاری بود میخواستم ببینم کسی میتونه همچین کاری رو برام انجام بده و اطلاعات مربوط به من رو در اون سایت درش تغییر ایجاد کنه فقط همین وگرنه من از توضیحات تخصصیتون چیزی نفهمیدم

در توضیحات سایت نوشته شده:

• name site made up with cloud computing security ,it is not available in the past website
  • name site servers are using the server side scripting vs client side scripting coding format for building the server connections ,it is not available in the past website
  • name site using standard tcp udp ip ports printer for all accounts 
  • no one  did not easily hack name site automatic server process in the world compare with google ,facebook,apple servers
لینک به دیدگاه

چیز خاصی درمورد هک شدن اکانت شما ننوشته البته من انگلیسیم خیلی خوب نیست ولی تا جایی ک فهمیدم داشت از امنیت خودش حرف میزد فک کنم سایته هم جدیده چون درمود وب قبلیشونم گفته

لینک به دیدگاه

ممنون از شما.

من اگه بخوام کسی از دوستان  اکانتم رو هک کنه و یک مورد از اطلاعاتش رو تغییر بده ( تغییر اطلاعاتی که خودم بهش دسترسی ندارم و نمیتونم عوضش کنم) کجا باید درخواست بدم در ضمن آیا اگر این کار صورت بگیره مدیران  اون سایت متوجه میشن در نهایت؟

لینک به دیدگاه

بله مدیران خبردار میشن ۱۰۰٪

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...