رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشید 

من یه تصویره داخل webBrowser لودش میکنم میخوام اون تصویر سایزش متناسب با webBrowser تنظیم بشه و فیت بشه باید چیکار کنم ؟؟؟؟

اینم بگم اصلا نمیتونم اینکار را با pictureBox انجام بدن 

این را هم بگم تصویری که داخل webBrowser لود شده پسوند ان png هست و فقط همین تصویر هست که داخل ان لود میکنم 

ایا باز با این امکان حالتی وجود داره که بگی تصویر لود شده در webBrowser با پسوند png را بتوان داخل pictureBox لود کرد ؟؟؟

قصد من این هست که بتوانم با اینکارسایز تصویر را داخل پروژه کنترول کنم با استفاده از قابلیت های pictureBox

اما خوب اگر میشه همین کارا را با webBrowser انجام داد (سایز تصویر نمایش داده شده را تغیر داد ) در این صورت هم مشکل حل شدنیه 

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام جانم.

خوب در ابتدای توضیحاتم یکسری نکات ریز و دستورها در کنترل picturebox بدم تا کامل توضیح داده باشم.

خوب دستورات ما  به شرح زیر هست:

ErrorImage                               تصویری که در موقع بالا نیامدن عکس مورد نظر به کاربر نمایش داده می شود.
  Image                                    عکسی که توسط این کنترل نمایش داده می شود.
  ImageLocation                       مسیر تصویری که توسط PictureBox نمایش داده می شود.
  InitialImage                             تصویری که در هنگام بارگذاری (Load) تصویر اصلی به کاربر نمایش داده می شود.
  SizeMode                               به ما می گوید که تصویر چگونه نمایش داده خواهد شد.این خاصیت مقدار خود را از
                                                  System.Windows.Forms.PictureBoxSizeMode می گیرد.

WaitOnLoad                          وقتی مقدار آن برابر با True باشد ، همه ی کارهای (تراکنش ها) فرم را تا زمانی که تصویر به صورت کامل بارگذاری شود مسدود می کند.

خوب در ادامه توضیحاتم میرسیم به بخش کنترل سایز.

ما در C# اگر بخوایم اندازه و سایز عکسهارو کنترل کنیم از دستور sizemode استفاده میکنیم که این دستور باز خودش از یکسری پارامترها و دستورات استفاده میکنه که اونارو هم براتون در پایین مینویسم.

پارامترهای دستور sizemode:

Normal                          تصویر در قسمت بالا- چپ جای می گیرد ، و اگر تصویر از اندازه ی PictureBox بیشتر باشد ، تصویر برش داده می شود.( فقط قسمتی از آن نمایش داده می شود )

StretchImage               سایز تصویر را متناسب با اندازه PictureBox تغییر می دهد و تمام عکس را نمایش می دهد.
  AutoSize                     سایز PictureBox را متناسب با اندازه ی تصویر تغییر می دهد و قسمتی از عکس را نمایش می دهد.
  CenterImage              تصویر در وسط PictureBox قرار می گیرد. اگر سایز تصویر از سایز PictureBox بیشتر باشد ، تصویر برش داده می شود.( فقط قسمتی از وسط عکس در آن نمایش داده می شود )
  Zoom                         همه عکس را طوری نمایش می دهد که شکل آن در کنترل تغییر نکند مثلا کشیده نشود.

خوب جانم در آخر هم بگم که رویداد پیشفرض این کنترل click هست که با کلیک بر روی عکس ایجاد میشود.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...