رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

فرق IT و کامپیوتر

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان... من تازه عضو انجمن شدم، واقعا سایت خوبی دارید. من 14 سالمه باید امسال انتخاب رشته کنم، ولی واقعا موندم که ریاضی برم یا فنی!!! خودم دلم پیش IT گیره! ولی یه سرچ کردم دیدم دیگه IT یه رشته جدا نیست و زیر شاخه کامپیوتر شده... اینم بگم که درسخونم ولی اصلا به ریاضی علاقه ندارم. لطفا اگه اطلاعاتم ناقص بوده کاملش کنید... جواب سوالمم بدید. ببخشید زیاد شد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

خب در جواب سوالتون باید بگم که غیر ممکنه که رشته رو برین که ریازی درش نقش نداشته با ......به جز معدودی مثل عکس برداری وغیره

و شما باید که با درس ریاضی کنار بیاین...... ;)

خب در جواب سوال دیگتون هم باید بگم که توی رشته های فنی شما میتونین به صورت کار امدی با این رشته ارتباط برقرار کنین.....

مثلا شما در رشته ی الکترونیک در اول با تمامی مفاهیم به صورت عملی و تئوری اشنا میشین و من فکر میکنم که اگر رشته ی فنی برین

موفق تر میشین تا ریاضی ...ووووو خیلی ها تا پیش دانشگاهی ریاضی رو میخونن و تازه متوجه میشن که از ریاضی خوششون نمیاد

من به شما بسیار پیشنهاد میکنم که به یک مشاور سر بزنین و یک انتخاب سرسری نکنین که بعدا پشیمون بشین...امیدوارم که مفید

واقع شده باشم B) 

با تشکر از شما دوستان گرامی

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من هم ، هم سن شما هستم ، با مشاور مشورت کردم گفت اصلا فنی خوب نیست ( اگر دنبال مدرکی ، تو ایران فقط مدرک مهمه نه تخصص ! ) . شما پا میشی میری ریاضی در کنار اون یک آموزشگاه معتبر IT تشریف میبری که مدرکش معتبر باشه بعد فوقش تا دیپلم ریاضی میخونی ، ریاضی رو ول میکنی و تمام ( البته قبلش باید اون مدرک رو گرفته باشی ) . همین برو حالشو ببر در ضمن این رو بهت بگم از تمامی دوستان عذر میخوام این رو میگم ولی تو ایران هیچی نمیشی باید به خارج از ایران فکر کنی بعدش برگرد به این مملکتت خدمت کن ( یا علی )

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

باید در جواب شما دوست عزیز بگم که درسته متاسفانه توی ایران مردم عقلشون توی چشمشونه ولی نباید که فقط روی حرف مردم

توجه کرد ...درسنه که برای استخدام مدارک ریاضی اعتبار بیشتری نسبت به فنیداره ولی اینو هم باید در نظر بگیرین که فردی که از

حوضه ی فنی فارغ التحصیل میشه در حوضه ی کاری تخصص بیشتری داره و روی کارش تسلط بیشتری داره ....پس دلیل نمیشه که بگین کلا رشته ی ریاضی بهتر از رشته ی فنی....بزار یک مثال واقعی بزنم که متوجه ی کار بشین توی شرکت ما یک فردی داریم که بیشتر از دیپلم درس نخونده ولی در حد دکترا اطلاعات داره و مدیرعامل ما برای این که این فرد از اینجا نره حقوقش رو بیشتر میکنه که ناراضی نباشه....

ولی یک لیسانسه ی ریاضی هم داریم که یک میخ هم بلد نیست توی دیوار بزنه .....پس همون بهتره که خودت با توجه به شرایط و کاری که به ان علاقه داری انتخاب رشته کنی :ولی من بازم میکم ازچند نفر مشورت بگیری ضرری نداره ;)

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام در ادامه صحبتای دوستای عزیزم بگم قطعا مقایسه کامپیوتر با ریاضی درست نیست ..من خودم رشته ام it .. شما ببینید تو چه چیزی میتونید پیشرفت کنید بله درست ای تی زیرشاخه کامپیوتره ..قطعا رشته های فنی بیشتر تو بازار کار بدرد میخوره ..شما مدرکتون رو بگیرید میتونید در کنارش کارای دیگم بکنید ... شما با خودتون بسنجید اگ به ریاضی برین تا چه حد میتونید پیشرفت داشته باشید و همینطور تو کامیپوتر..غیر علاقه سطح دانش خودتون رو هم بنسجید نسبت ب این دو رشته ..

موفق باشی 

لینک به دیدگاه

دوستان از جواباتون ممنونم. ولی من آخر نفهمیدم که IT یه رشته جداس یا زیر شاخه کامپیوتره؟؟؟ یعنی اگه من برم فنی رشته کامپیوتر، میتونم گرایشم رو IT انتخاب کنم یا فقط همون سخت افزار و نرم افزار داره؟؟؟

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...