رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام به همه

ببخشید من میخوام یک windows 7 رو هک کنم با cmd ولی هر کاری که کیکنم پیام میده access denied 

راهی هست که بتونم باهاش گسورد administrator رو بدست بیارم

البته بدون استفاده از cd windows 7 

با تشکر

اگه کسی بلده به من بگه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه

ببخشید من میخوام یک windows 7 رو هک کنم با cmd ولی هر کاری که کیکنم پیام میده access denied 

راهی هست که بتونم باهاش گسورد administrator رو بدست بیارم

البته بدون استفاده از cd windows 7 

با تشکر

اگه کسی بلده به من بگه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

اگه ممکنه دقیقتر بگین که میخواین چیکار کنین.......میخواین پسورد ورودی به ویندوز رو بردارین؟؟؟

یا میخواین از راه دور به سیبستم نفوز کنین.....اگر کمی بیشتر توضیح بدین من در خدمتم

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

اگه ممکنه دقیقتر بگین که میخواین چیکار کنین.......میخواین پسورد ورودی به ویندوز رو بردارین؟؟؟

یا میخواین از راه دور به سیبستم نفوز کنین.....اگر کمی بیشتر توضیح بدین من در خدمتم

بدست آوردن رمز ويندوز، يعني پسورد ورودي ويندوز

لینک به دیدگاه

چه کاریه خب

سی دی درایو های ویندوز رو گردوش رو دان کن بزن رو سی دی به صورت بوت بالا بیار گزینه داره فقط ویندوزش رو عوض میکنه به ایکس پی بعد حله :دی

لینک به دیدگاه

چه کاریه خب

سی دی درایو های ویندوز رو گردوش رو دان کن بزن رو سی دی به صورت بوت بالا بیار گزینه داره فقط ویندوزش رو عوض میکنه به ایکس پی بعد حله :دی

دوست عزيز از توضيحاتتون خيلي ممنونم ولي نميخوام با استفاده از بوت باشه يا اگه باشه ويندوزشعوض نشه

با تشكر

لینک به دیدگاه

دوست عزيز از توضيحاتتون خيلي ممنونم ولي نميخوام با استفاده از بوت باشه يا اگه باشه ويندوزشعوض نشه

با تشكر

خب برای این کار کافیه که مراحلی رو که بهتون میگ انجام بدین تا پسورد عوض بشه

اول کامپیوتر رو روشن کنین و بعدش زمانی که کامپیوتر هنوز بالا نیومده اون رو خاموش کنین(با فشار روی دکمه ی power )

بعد که کامپیتر بالا اومد  کافیه که روی گزینه ی ( lounch startup repair (recomended کلیک میکنیم تا شروع به

درست کردن کامپیوتر کند که بعد از اتمام ان باید روی گزینه ی view problem deateils  کلیک کنید و با اسکرول کردن به پایین

روی لینکی که یک فایل text رو باز میکنه کلیک کنین و بعد باید روی منوی فایل و open کلیک کرده و به مسیر زیر برین

c:\windows\system32 برین وذر زیر قسمتی که اسم رو مینویسیم برای زخیره اون رو روی all files قرار میدیم

و بعد به دنبال sethc.exe میگردیم واسم اون رو کپی کردن و فایل رو به یک اسم دیگه تغییر بدین ... خب حالا به دنبال

cmd.exe بگردین و ازش یک کپی در همون محل بسازین و نام کپی رو بهsethc.exe تغییر بدین و بعدش پنجره رو بسته

و روی Dont send کلیک کنین و ویندوز رو ریاستارت کنین و بزارین که ویندوز بالا بیاد.....

زمانی که صفحه خوش آمد گویی و  در خواست پسورد را مشاهد کردید دکمه Shift کیبورد را ۵ بار فشار دهید تا پنجره

command prompt در حالت administrator نمایش داده شود.

051.jpg

خب حالا  پسورد ویندوزرو با تایپ دستور زیر عوض کنید:

net user geek MyNewPassword

هواستون باشه  که به جای geek باید نام کاربری و یندوز خود و به جای MyNewPassword پسورد جدیدی را که میخواین جایگزین پسورد فعلی بشه رو تایپ کنید.

06.jpg

خب حالا هم میتونین با پس جدیدتون وارد کامپیوتر بشین :D B)

فقط بعد از وارد شدن تغییراتی رو که دادین رو غیر فعال کنین :ph34r: 

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...