رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

مشورت در شروع دوره CEH

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان و متخصصان عزیز

بنده سوالی داشتم در حقیقت مشورتی داشتم و اون اینکه من دوره های مایکروسافت و CCNA رو گذرونده بودم.بعدش خواستم دوره امنیت شبکه رو بگذرونم که علاقه زیادی به CEH در من بوجود امد.در زمینه شبکه در پروژه های بزرگی فعالیت داشتم.الان ذهنم به شدت درگیر شده واون اینه که من فکر میکنم برای متخصص شدن در CEH باید برنامه نویس خوبی بود در نتیجه قبلا که C++ کار میکردم رو شروع کردم و اشنایی متوسط دارم.بعدش در مقالاتی که تو اینترنت خوندم گفتن بایدPHP بلد باشی.اومدم یاد بگیرم دیدم پیشنیازش HTML هست که یه خورده کار کردم.الان اصلا نمیدونم چیکار دارم میکنم به شدت فکرم مشغول شده.

مشورتی که میخاستم اینه که به نظر شما یه شخص  برای متخصص شدن در CEH یا هک باید چه روندی رو طی کنم؟ایا حتما باید برنامه نویس PHP باشند؟

یا حتما باید ASP.NET رو یاد بگیرند؟

لطفا پیشنیاز برای یه هکر خوب و حالا قانونمند شدن رو به ترتیب بیان کنید.

با تشکر از همه شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمیشه که تمام زمینه های هکینگ برید و حرفه ای بشید

اگه میخواید ویروس نویسی و رات وکیلاگر کار کنید همون c++ رو ادامه بدید اگه میخواید هک سایت فعالیت کنید php , html رو یاد بگیرید

خودمم هم دیگه کلا اینا رو ول کردم تو سخت افزار فعالیت میکنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...