رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت دوستان گل مشگل بنده اینه که بک کانکت میگیرم و اکسپلویت رو ران میکنم ولی به جای روت بازم بکت کانکت رو برام میده در توضیح میگه v.out: موفق به ایجاد دایرکتوری از chroot: فایل وجود دارد ولی نمیدونم چرا بازم مشگل دارم :|

chmod +x v.out
./v.out
v.out: failed to create chroot directory: File exists
id
uid=508(binshyhcom) gid=519(binshyhcom) groups=519(binshyhcom)
su
/bin/sh: line 30: /bin/su: Permission denied
id
uid=508(binshyhcom) gid=519(binshyhcom) groups=519(binshyhcom)

اطلاعات سرور

Linux yiima.dnsnoc123.com 2.6.32-042stab093.5 #1 SMP Wed Sep 10 1739.gif49 MSK 2014 x86_64

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

یا در  run  کردن مشکل دارید یعنی درست دستورات اجرا نمیکنید یا مشکل از لوکال روت شماست

با فرض اینکه مشکل لوکال روت شماست بیشنهاد میدم از این لوکال روت که براتون ضمیمه میکنم استفتاه کنید

لوکال روت 2.6.32 2014

guardiran.org

موفق باشید

2.6.32.c.zip

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز در ران کردن مشگلی نیست فقط لوکال ایراد میگیره که تو اون یکی ورژن لوکال روت ها ارور میده ولی اونی که اخر تست زدم همون گزینه رو داد که موندم چرا روت نمیده و کرنل شمام تست کردم ارور داد جوابگو نبود بازم داشتین ممنون میشم 2.6.32-042stab093.5

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت دوستان نخواستم پستی دیگه باز کنم گفتم تو همین جا بپرسم بنده از یه سروری شل گرفتم بک کانکت و لوکال واسه اون ورژن حله ولی در اجرای لوکال با این ارور مواجه میشم که نوشته عملیات شکست خورد اگر پیج شده باشه از چه طریقی می تونیم بازم روت بشیم.

chmod 0755 local.out
./local.out
local.out: madleet.c:51: sheep: Assertion `!close(fd)' failed.
/bin/sh: line 42: 28677 Aborted                 (core dumped) ./local.out
لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...