رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

autorun کردن فایل bat یا exe داخل فلش

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

ی سوال داشتم که متاسفانه جوابی چه داخل سایت های ایرانی و چه خارجی نگرفتم .حتی سایت codeproject رو زیرو رو کردم  :unsure: 

سوالم اینه که اگه بخوایم یک فایل اجرایی exe یا bat رو که درون فلش ریختیم ... به محض اتصال به سیستم run بشه .. ویا اینکه

حداقل به محض باز شدن درایو فلش(دابل کیلیک روی فلش)  run بشه باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ی نکته هم بگم اینکه دوستان منظور من autorun.inf نیست که فايلي که تعريف ميشه براي اتوران بودن در ليست اول فلش مموري

قرار داده شه که طرف روش کیلیک کنه و بعد ...بوووووووم .  :huh: 

ممنون میشم از راهنمایی هاتون %

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

اگر میشه منظورتون رو دقیقتر شرح بدین چون که اگه یه اتوران معمولی میخواستین با همون فایل ini باید کارتون حل میشد

و این کارتون کمی سخته چون که معمولا کیلاگر ها رو اینجوری میسازن و اگر که سیستم طرف انتی ویروس داشته باشه

جلوی باز شدن فایل رو میگیره و اونو قرنطینه میکنه ......اگه کاری رو که میخواین بکنین دقیقا شرح بدین من در خدمتم.... :D

با تشکر از شما دوستان گرامی

لینک به دیدگاه

حالت اتوران در اکثر ویندوزها خاموشه

شما یک cd ,dvd هم که میزارید میبینید که حالت اتورانش باز نمیشه و حتما باید روش کلیک کنید که باز بشه برای همین هم هست که شما به نتیجه نرسیدید وگرنه اگه روشن باشه حالت اتوران باز میشه

لینک به دیدگاه

مُچکر از شما !

سعی کردم منظورم رو کامل بگم  :D 

مثلا اگه بخوام فایلی که در این پست قرار داره رو کاری کنم به محض متصل شدن usb به سیستم .. یا اینکه به محض کیلیک کردن روی درایو فلش،خود به خود اجرا شه ....(منظور همون فایل usb.exe)

یا حتی مثلا یه فایل bat....یا هرچی داخل فلش باشه و بخوام همین کارارو انجام بدم براش . نمیدونم کامل بود ایندفعه یا نه :D 

لینک به دیدگاه

حالت اتوران در اکثر ویندوزها خاموشه

شما یک cd ,dvd هم که میزارید میبینید که حالت اتورانش باز نمیشه و حتما باید روش کلیک کنید که باز بشه برای همین هم هست که شما به نتیجه نرسیدید وگرنه اگه روشن باشه حالت اتوران باز میشه

خب درسته صحبت شما.کاملا 

مثلا در ویندوز 8 باید autoplay رو دستکاری کرد که فلش autorun بشه ...اما منظور من autorun شدن فایل exeداخل فلش هست نه خود فلش ! و اینکه خب از خیر این گذشتیم ... اما اگه بخوایم با کیلیک کردن تارگت روی درایو usb ,و وقتی که  پوشه درایو باز شد... فایل مورد نظر خود ب خود اجرا شه باید چه کرد ؟؟  :huh: 

لینک به دیدگاه

خب جواب سوالتون رو میتونین از اینجا بگیرین ;)

اگر با سورس مشکل داشتین بهم بگین تا براتون ترجمه کنم B)

http://file:///C:/Users/anonymouse%20a/Downloads/customize-your-usb-drive-with-autorun-inf.htm

لینک به دیدگاه

خب جواب سوالتون رو میتونین از اینجا بگیرین ;)

اگر با سورس مشکل داشتین بهم بگین تا براتون ترجمه کنم B)

http://file:///C:/Users/anonymouse%20a/Downloads/customize-your-usb-drive-with-autorun-inf.htm

دوست عزیز لینک درایو خودتو دادی که :D 

اگه میشه خودت راهنمایی کن :-) دمت گرم

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...