رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

مشکل ارسال اس ام اس در کالی

ارسال های توصیه شده

با سلام

طبق این ویدیو

http://www.aparat.com/v/pjtr6/%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84_%D8%A7%D8%B3%D9%85_%D8%A7%D9%85_%D8%A7%D8%B3_%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D9%84%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_kali_linux

من مشکلی دارم اینه که sms spoofing رو نداره

حالا باید چیکار بکنم تا مشکلم حل بشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا جواب بدین که ایا این روش شدنی هست یا نه اگه هست

من چرا مشکل دارم

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

دوست عزیز شما اگر قرار باشه که برای هرسوالتون یک پست و تایپیک قرار بدین که انجمن بهم میریزه؟؟؟

لطف کنین درخواست هاون رو به صورت پیام خصوصی بدین تا هم سریعتر به جواب برسین و هم اسپم نداده باشین

که اخطار بگیرین!!!! ..... لطف کنین به قوانین احترام بزارین و اون ها رو رعایت کنین ...... :angry:

در مورد خواستتون هم باید بگم که شدنیه ولی توی فیلم هم واضح بود که اولا باید یک نرم افزار شبیه ساز

اندروید روی کالی داشته باشین تا این گزینه کار کنه و یا گزینه های دیگه رو انتخاب میکردین که اونها هم پولیه

و باید کمی خرج کنین و این که اگر هم  شبیه ساز اندروید دارین و ارسال نمیشه اونوقت ممکنه که قبل از شماره

کد ایران رو(۹۸+) نزده باشین .....اگرم که کلا این گزینه رو ندارین پس باید کالیتون رو اپدیت کنین تا این گزینه

براتون قرار بگیره....(توی خود فیلم هم فرد به خاطر رعایت نکردن همین ها نتونست ارسال کنه و ارور گرفت)

امیدوارم که به سوالتون پاسخ رو داده باشم ....لطف کنید و دیگه ادامه ندین این تاپیک رو وبا ارسال پیام

با کلیک رو عکس پروفایلم در خواستتون رو بگین تا در سریعترین زمان ممکن بهش رسیدگی کنم B)

با تشکر فراوان از شما دوستان گرامی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

دوست عزیز شما اگر قرار باشه که برای هرسوالتون یک پست و تایپیک قرار بدین که انجمن بهم میریزه؟؟؟

لطف کنین درخواست هاون رو به صورت پیام خصوصی بدین تا هم سریعتر به جواب برسین و هم اسپم نداده باشین

که اخطار بگیرین!!!! ..... لطف کنین به قوانین احترام بزارین و اون ها رو رعایت کنین ...... :angry:

در مورد خواستتون هم باید بگم که شدنیه ولی توی فیلم هم واضح بود که اولا باید یک نرم افزار شبیه ساز

اندروید روی کالی داشته باشین تا این گزینه کار کنه و یا گزینه های دیگه رو انتخاب میکردین که اونها هم پولیه

و باید کمی خرج کنین و این که اگر هم  شبیه ساز اندروید دارین و ارسال نمیشه اونوقت ممکنه که قبل از شماره

کد ایران رو(۹۸+) نزده باشین .....اگرم که کلا این گزینه رو ندارین پس باید کالیتون رو اپدیت کنین تا این گزینه

براتون قرار بگیره....(توی خود فیلم هم فرد به خاطر رعایت نکردن همین ها نتونست ارسال کنه و ارور گرفت)

امیدوارم که به سوالتون پاسخ رو داده باشم ....لطف کنید و دیگه ادامه ندین این تاپیک رو وبا ارسال پیام

با کلیک رو عکس پروفایلم در خواستتون رو بگین تا در سریعترین زمان ممکن بهش رسیدگی کنم B)

با تشکر فراوان از شما دوستان گرامی

میشه ابزار مورد نیاز رو بگید

لینک به دیدگاه

کسی ابزار مورد نیاز رو نداره میخرم

با سلام خدمت شما دوست گرامی

ببینید شما به ابزار خاصی احتیاج ندارید فقط باید android emulator رو نصب کنید

و مراحل رو به درستی انجام بدید تا براتون اس ام اس رو ارسال کنه......همین :D

در ضمن شما اگر که میخواین از ابزار پولی کالی اسفاده کنین باید پول رو به دلار پرداخت

کنید که من این رو توصیه نمیکنم ولی اگر اصرار دارید میتونین طریقه ی پرداخت رو توی

نت ببینید که باز هم من توصیه به پرداخت نمیکنم چون کار شما با همون ابزار رایگان هم راه

میوفته..... :rolleyes:

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...