رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

هک موبایل اندروید با rat

ارسال های توصیه شده

سلام بر اساتید گرامی، 

من میخوام با rat موبایل هایی که با سیستم عامل اندروید کار میکنند رو بهشون دسترسی داشته باشم.

خب برای این کار از نرم افزار AndroRat Tools By Hacker استفاده کردم. 

و یک هاست هم در noip ثبت کردم، سپس از طریق فایل AndroRat Binder.exe یک رات ساختم و این rat را برای تست در موبایل خود بدون مشکل نصب کردم، اما هنگامی که میخواهم اطلاعات موبایل قربانی را در AndroRat.jar نمایش دهم هیچ اطلاعاتی از موبایلی که رات در اون نصب شده را نمایش نمیدهد! 

علت چیست؟

یک سوال دیگه: نمیدونم پورتی که برای این rat استفاده کردم روی مودمم باز هست یا نه! پورت81! 

و اینکه صفحه تنظیمات مودمم هم اصلا باز نمیشه از کنترل پنل هم نمیتونم وارد تنظیمات gataway برای تنظیم پورت بشم! 

لطفاً راهنمایی کنید 

باسپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوست گرامی

دوست اگر که قرار باشه برای هر سوال توی انجمن یک تاپیک زد اونوقته که انجمن بهم میریزه....

لطف کنین و سوالاتتون رو توی قسمت  مربوطه و یا بخش سوال و جواب ها مطرح کنین ...

خب چون میخوام فقط پندو اندرز نداده باشم :D:lol: .......به سوالتون هم در این تاپیک جواب میدم B)

خب اول از همه شما باید از صحت کارکرد androrat خودتون مطمئن باشین... بعدش برای اینکه کارتون

راحت باشه از نرم افزار شبیه ساز اندروید مثل blue stacks استفاده کنین...

در مورد مشکلتون هم باید بگم که باید یکبار مودمتون رو ریست کنین تا حداقلش بتونین از داخل تنظیمات

مودم پورت اضافه کنین ولی فکر کنم که انتی ویروستون اونرو غیر فعال کرده باشه پس راه حل خاصی به ذهنم

نمیرسه به جز اینکه مودمتون رو ریست کنین و پورت مورد نظرتون رو اضافه کنین...

یک پیشنهاد هم براتون دارم اونم اینه که از droidjack استفاده کنین تا کمتر به مشکل بخورین....

اگر سوالی داشتین و یا به نتیجه نرسیدین بهم پیام بدین تا به مشکلتون رسیدگی کنم ;)

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

ممنون اما پورت مودم رو با دستور زیر باز کردم! 

netsh advfirewall firewall add rule name="Open Port X" dir=in action=allow protocol=TCP localport=X

بجای x شماره پورت! 

اما باز هم نشد! 

در ضمن صفحه تنظیمات مودم رو هم مرورگرم باز نمیکنه! 

واینه روی گوشی خودم تست میکنم نیازی به blue stacks ندارم!!! 

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام ببخشید من از کجا میتونم androrat rat را دانلود کنم ؟؟ خیلی لازمش دارم لطفا به ایمیلم بفرستیمش نمیدونم خواهرم چیکار میکنه میخام موبایلشو هک کنم تو رو خدا بفرستید به جیمیلم

mehdifadaee1393@gmail.com

لینک به دیدگاه

لطفا اگه میشه کمی هم درباره هک کردن و روش وانجام کار با androrat رو برام توضیح بدید تو رو خدا خیلی لازمش دارم

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

شما که دیگه کاربر فعال انجمن هستید حداقل یه سرچ بزنید

اما جواب شما

این تایپیک خوبیه و اموزش کاملش رو گذاشتن  من استفاده کردم نتیجه گرفتم امیدوارم شما هم بتونی استفاده ی لازم رو ببری

موفق باشی
لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...