رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

درخواست آموزش هک اینستاگرام توسط کالی

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان خسته نباشید 

من خیلی وقته دارم دنبال یه راه میگردم که واقعا بشه باش اکانت اینستاگرام رو هک کرد 

میشه Brute force کرد اکانت اینستا رو ؟؟

یا کرک کرد؟

نمیخوام با روش فیک پیج و رات و مهندسی اجتماعی باشه 

راهی هست ؟؟

اگه اره ممنونم یشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز هک اینستا مثل اینه که بخوای اپل رو هک کنی یا مایکروسافت رو

اولا هکش سخته میدونی چه قدر رو امنیتش کار کردن چه قدر هزینه کردن اونوقت بیای با دو تا کلیک هکش کنی  <_<

ثانیا حتی اگه الا بتونی هکش کنی تو آپدیت بعدی دیگه اون روش کار آمد نیست چون حتما دیباگش کردن

ثالثا اگه کسی بتونه هک کنه من مشتریشم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشید 

من خیلی وقته دارم دنبال یه راه میگردم که واقعا بشه باش اکانت اینستاگرام رو هک کرد 

میشه Brute force کرد اکانت اینستا رو ؟؟

یا کرک کرد؟

نمیخوام با روش فیک پیج و رات و مهندسی اجتماعی باشه 

راهی هست ؟؟

اگه اره ممنونم یشم راهنمایی کنید

با سلام

اول اینکه سوالات شما در بخش اموزش های تصویری نیست شما باید در این قسمت سایت سوال می پرسیدید:

http://guardiran.org/forums/forum/15-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C/

اما جواب سوال شما:

ببینید طبق قوانین انجمن تیم امنیتی گارد ایران همواره با هدف ایجاد امنیت برای هم وطنان خود بوده است و تا انجایی که خبر دارم پلیس فتا اجازه به صحبت کردن درباره این جور مثایل رو نداده ولی در حد یک راهنمایی کوچک می تونم بگم که با هک کردن ایمیلی که در این شبکه اجتماعی ست شده به

راحتی می تونید کنترل پیج تارگت رو به دست بگیرید.

باتشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...