رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

شکستن فیلتر با گوگل کروم

ارسال های توصیه شده

سلام یکی از راه های شکستن فیلتر با گوگل کروم بود باید افزونه ای که فیلتر رو میشکنه تو برنامه های مرورگر کرومت ادد کنی اسم این افزونه browsec هستش

که الان هر چی میخوام انو ادش کنم ری لود میده باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب چرا از وی پی ان ها استفاده نمی کنین

من وی پی ان avast رو پیشنهاد می کنم

البته وی پی ان ها ف ی ل ت ر ش ک ن های دیگه ای هم هستن که می تونین ازشون استفاده کنین

لینک به دیدگاه

حتی صحبت کردن درمورد این موارد ممنوع اعلام شده و دوستانی که پست گذاشتند هم اگر تکرار شود اخطار دریافت میکنند. لطف کنید قبل از ایجاد تاپیک نگاهی به قوانین بندازید.

درضمن پایگاه مصادیق رایانه ای هم کارکنانی دارند که روز به روز درحال فیلتر کردن نشانی های مخرب سیاسی ، اعتقادی ، فرهنگی ، فیک پیج ها و... هستند که اصلا به منصفانه نیست که بخواهیم زحمت اونها رو دور بزنیم.

بزارید یه چیزی هم بهتون بگم. اگر مقاله های هکینگ رو مطالعه کرده باشید حتما با ISP آشنایی دارید. ولی اگر نمی دونید ، ISP به اون شرکتی میگن که شما اینترنت رو ازش تهیه کردید مثل : شاتل ، صبانت ، مخابرات ، خلیج آنلاین و... . خب میدونید حداقل چیزی که ثبت میشه "History" شماست :rolleyes: . حتی اگه قندشکن هم داشته باشین اتوماتیک رمزنگاری و ثبت میشه؟! اونوقت اگه 4 روز دیگه قرار شد انتخاباتی شرکت کنید یا... به راحتی ردصلاحیت میشید. یکی از چیز هایی که وزارت اطلاعات چک میکنه همون هیستوری شماست.

حتی من یادمه یه استاد فیزیک دانشگاه بود که بهم گفت یه روز تو یک اشتباه لپی که می خواست آدرس گیرنده ایمیل رو عوض کنه ، دامنه اون رو به il. تغییر میده!!!!!!! (دامنه اسرائیل) . دو سالی از این ماجرا میگذره و یک روز این استاد با مدرک دکترا فیزیک که قرار بود توی سپاه x کاری رو انجام بده ؛ درخواست میده. خب معلومه میخوام چی بگم! در هنگام ثبت نام هیچ نکته منفی پیدا نمیکنن بجز این ایمیل. وقتی استاد متوجه شد رنگ از رخصارش پرید :unsure: البته بعد از دو هفته مشکل رد شد ولی درکل می خوام بگم همه چی کنترل میشه. این بخش آخر هم مخاطب نداشت ایشالا کسی ناراحت نشه :wub:

تاپیک هم قفل میشه

تشکر بابت پاسخ سریح دوست عزیزمون.

کاربر Cyber-Police شما که آرم و نام پلیس سایبر ایران رو بر روی نام و آواتارتون گذاشتین چرا چنین بحثی رو پیش میکشین؟

شما و کاربر adrenomeda اخطار دریافت میکنید تا پایانی باشه برای این نین بحث ها و تاپیک های بی مورد.

تاپیک قفل.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...