رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام . دنبال ی رات هستم واسه اندروید که کار کنه واقها ! droidjack رو توی چندین vps امتحان کردم اصلا کانکشن نداد ! اندرورات هم که باهاش فایل apk میسازم میزنه job complated ، اما apk ساخته نشده اصلا !

لطفا ی کمک کنید ضروریه ! هرجا هم میپرسم همه سریع میگن google.com ! خب اگه گوگل رو نگشته بودم که نمیپرسیدم این همه ! نیست اصلا :-( اندرورات gold  که دوست عزیزمون king warior گذاشته بودن هم دانلود کردم اما apk ساخته شده معلوم نیس کجاس !!!!! منون میشم کمک کنید ! سپاس 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

دوست عزیزرات ها دیگه میشه گفت از کار افتادن و بهترین راه نوشتم یکی جدیدشه.این روزا هر کس بیکار میشه یک کیلاگر برای خودش میسازه :دی

شما بهتره که از استیلر ها به جای رات و کیلاگر استفاده کنی.هم بازدهی بهتره داره و هم درصد موفقیت بیشتری.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

تا اونجایی که من میدونم کار استیلرها فرستادن رمز قربانی  به هکر هستش که اگه رت و کیلاگر از مد افتاده باشه باید استیلرها هم از کار بیافتند چون کار استیلرها محدودتر از کیلاگرها و رت ها هستش

مسئله دیگه اینه که دوست عزیزمون رت جدید خواستن نه استیلر 

از مدیران یه تیم امنیتی انتظار از این بیشتر میره تا بهتر موضوع ها رو بشناسن و درست جواب بدن نه از خودشون حرف در بیارن

لینک به دیدگاه

سلام

تا اونجایی که من میدونم کار استیلرها فرستادن رمز قربانی  به هکر هستش که اگه رت و کیلاگر از مد افتاده باشه باید استیلرها هم از کار بیافتند چون کار استیلرها محدودتر از کیلاگرها و رت ها هستش

مسئله دیگه اینه که دوست عزیزمون رت جدید خواستن نه استیلر 

از مدیران یه تیم امنیتی انتظار از این بیشتر میره تا بهتر موضوع ها رو بشناسن و درست جواب بدن نه از خودشون حرف در بیارن

درود.

نظرتون محترم ولی توهین قابل قبول نیست.

کاربر حرفه ای(:دی)جناب d3vilish شما که اینقدر اطلاعاتی کاملی دارین چطور چنین حرفی میزنین؟

استیلر ها کارشون محدود تر از کیلاگر ها هست؟روی چه حساب چنین حرفی رو میزنین؟مدرکی دارین؟

جدیدترین حملات فیشینگ 2015 و 2014 از طریق همین استیلر ها انجام شده.

و همچنین کار استیلر ها دزدین رمز ها نیست فقط.

این حلات شامل دزدیدن کوکی ها,رمز و پسورد ها,ریموت ئسکتاپ(نسخه های خاصی از استیلر ها)و خیلی از امکانات دیگه که کیلاگر ها نمیتونن.

پس دفعه بعدی قبل از حرف های بیهوده و من درآوردی خودتون یک سرچی تو گوگل بکنین شاید یک علمی هم از این توهین های بیهوده گیر شما اومد.

برای جلوگیری از اسپم قفل و یوزر شما برای جلوگیری از توهین های احتمالی بعدی بسته خواهد شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...