رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

سوال درباره هک مودم وایفای و امنیت خودم

ارسال های توصیه شده

درود خدمت دوستان عزیز. سوالی که داشتم اینه که اگه من یه مودم وایفای رو هک کنم و بخوام استفاده کنم راهی هست امنیت خودم تامین بشه و پیدام نکنن؟ اصلا میتونن پیدام کنن؟ میشه توضیحاتی بدید مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متشکر. آره والله بعضیاشون خیلی خنگن مثل همسایه ما. خوب من ک استفاده ای نکردم در حد یه کانکت شدن به چند تا مودم وصل شدم و سریع قطع کردم ...اون طرف باید از کجا لاگ های دسترسی رو پیدا کنه؟ راهی نیست لاگ های مودم رو بپاکم..؟ خوب وقتی به نت وصلم میشه 192.168.1.1 وارد شم پسوردشم ک از کارخونه ادمین هست... لاگ ها رو کجا میتونم پیددا کنم؟ توی میزان مصرف از نت که نشون نمیده کدوم دستگاه چه مقدار از نت استفاده کرده؟ همه رو یه مک نشون میده درسته؟ مک وایفای.. ؟ یعنی از بالا که متوجه نمیشن بگن کسی وصل شده و فقط طرفی که هک شده باید پیگیر باشه و متوجه بشه درسته؟

منم آدم ناجوری نیستم که قربونت در حد اضطرار که نت قطعه فقط پیام رد و بدل کنم ک فک نکنم زیاد بشه.. شاید 5مگ :P مرسی

لینک به دیدگاه

دوستان خیلی بحث الکی  دارین انجام میدین ببخشید ها  جز spam  چیزه دیگه ای نیست 

و شما دوست عزیز 0212 اگه ثابت بشه از وای فای کسی بدون اجازه استفاده کردی  خوب درد سر بدی دچار میشی شایدم زندان 

http://www.ircert.com/articles/CyberCrime.htm

http://www.cyberpolice.ir/news

اینجارو بخونی متوجه میشی

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

داداش 0212 من یه بار داشتم با دامپر امتحان میکردم به وای فاشون وصل شدم صاحبخونمون عصبانی شد اومد در حیاطمون هزار تا بد بیراه گفت و رفت 

گفتم که مواظب باشی

لینک به دیدگاه

خـــــــــــــــــــیـــــــــــر دوســـــــــــــــــــــــــــــــــــــت عـــــــــــــــزیــــــــــــــــز

شما کافیه آدرس مک خود را به یکی از مک آدرس های متصل به مودم تغییر بدید.

اونـــــوقـــــت مــــــــودم بـــــه شـــــــما اجــــــازه اتـــــــــصــــــال مـــــــیـــــــــده. 

انــــــــــــــــجــــــــام ایــــــــــن کـــــار هــــــــــــم بـــســــــیــــــار آســــــــونــــــه

لــــــطــــفــــــا تــــاپـــــیــــک قــــدیــــــمـــــــی بـــــالــــــا نــــــــیـــــــاوریــــــــد

داداش شما میدونی مک من چیه کسی که میاد هک کنه مودم شما رو شما رو که نمیشناسه گوشی و سیستم شما رو هم ندیه نمیتونه مک شما رو برداره چجوری میخواد مک شما رو جای مک خودش بذاره ;)  :)

لینک به دیدگاه

درود

ضمن تشکر از دوست عزیزمون M10ZF9Q6

همونطور که گفتند بله را هایی هست

شما درست میفرمایید مک هارو نداریم ولی دلیلی نمیشه نتونیم بدستشون بیاریم :)

ببینید تو اپارات یک فیلم هست براتون لینک میکنم که از دستور

airmon-ng start wlan0

تو کالی استفاده میکنه خیلی مرسومم هست

و هم چنین kill

اگه نحوه استفاده از دستور و ابزار airmon-ng رو بدونین متوجه میشید :)

فیلم

http://www.aparat.com/v/o6TtS/%D8%AF%D9%88%D8%B1_%D8%B2%D8%AF%D9%86_%D9%85%DA%A9_%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF_%D8%AF%D8%B1_%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85_%D9%87%D8%A7
لینک به دیدگاه

درود

ضمن تشکر از دوست عزیزمون M10ZF9Q6

همونطور که گفتند بله را هایی هست

شما درست میفرمایید مک هارو نداریم ولی دلیلی نمیشه نتونیم بدستشون بیاریم :)

ببینید تو اپارات یک فیلم هست براتون لینک میکنم که از دستور

airmon-ng start wlan0

تو کالی استفاده میکنه خیلی مرسومم هست

و هم چنین kill

اگه نحوه استفاده از دستور و ابزار airmon-ng رو بدونین متوجه میشید :)

فیلم

http://www.aparat.com/v/o6TtS/%D8%AF%D9%88%D8%B1_%D8%B2%D8%AF%D9%86_%D9%85%DA%A9_%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF_%D8%AF%D8%B1_%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85_%D9%87

خخخخ اصلا خدایی هواسم به مک مودم نبود تو کالی باهاش هک میکنیم دمتون گرم

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...