رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام یه چند تا سوال داشتم

1: چطوری میشه به سرور های بازی اتک داد؟ ( به سرور نفوذ کنم یا اون سایت رو off کنم)منظورم از offکردن یعنی یه چیزی مثل دیداس:)

تارگت سرور بازی بازی gta5 هستش

2: چطوری اکانت اینستاگرام رو کرک کنم؟

3: چطوری اکانت یه سایتو کرک کنم ؟

اگه جواب بدین واقعا مرسی:)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1: چطوری میشه به سرور های بازی اتک داد؟ ( به سرور نفوذ کنم یا اون سایت رو off کنم)منظورم از offکردن یعنی یه چیزی مثل دیداس :)

اگه جواب بدین واقعا مرسی :)

دوست عزیز اگه برای سوالاتت کسی جواب کاملی داشت هرکس میومد سایت دو روزه هکر میشد میرفت پی کارش 

با این حال من جواب سوال های 1 و2 تون رو میدم برای هک اکانت اینستا (که اتفاقا خیلی یا میپرسن ) از فیشینگ میشه استفاده کرد (البته راحت ترین روشش پرسیدن رمز طرف از خودش  ^_^ )

و برای هک اکانت سایت از روش دیفیس میشه استفاده کرد که تاپیک تو سایت زیاد داره میتونی به راحتی پیداش کنی

لینک به دیدگاه

1: چطوری میشه به سرور های بازی اتک داد؟ ( به سرور نفوذ کنم یا اون سایت رو off کنم)منظورم از offکردن یعنی یه چیزی مثل دیداس :)

اگه جواب بدین واقعا مرسی :)

با سلام خدمت دوست عزیز 

کاش سوالات خود را جدا گونه می پرسدید.

جواب سوال یک:

سرور های بازی فرق خواصی با سرور های سایت نداره منتها اینکه قوی تره. (البته در زمینه گیم هیکنگ بنده تخصصی ندارم و باز هم اگر سوال بکنید بد نیست) از دیداس هم می تونید استفاده کنید که اموزش و ابزار های آن در انجمن فراوان است.

اموزش کار با ابزار های دیداس:

http://guardiran.org/forums/topic/1420-اموزش-کامل-کار-با-ابزار-های-dos-ddos/

ابزار های حملات دیداس:

http://guardiran.org/forums/forum/116-ابزار-حملات-dos-ddos/

جواب سوال دوم:

با استفاده از ابزار Sentry MBA که در انجمن ابزارش موجوده اما اموزشش خیر :

http://guardiran.org/forums/topic/484-نرم-افزار-کرک-sentry-mba/

البته بگم نمیشه تارگت خواصی رو قرار داد بلکه می تویند لیست کاملی از یوزر ها و پسورد ها رو بدید که در صورتی که کمبولیست خوبی داشته باشید به راحتی موفق به نفوذ به یک اکانت اینستاگرام می شید.

جواب سوم:

روش های بسیار متفاوتی است که باز هم با کمک ابزارSentry MBA  می تویند این کار رو بکنید.

باتشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

منظورتون رو از روش دیفیس نمی فهمم :huh:  . راستش یکم خنده داره... شاید می خواستید بگید فیک پیج 

نمیدونم والا :wub:

دیفیس یعنی هک سایت (ادمین) و باقی گذاشتن نشانه ای مبنی بر هک شدن سایت وقتی شما ادمین رو هک میکنی تمام اکانت های موجود در سایت زیر دستت

لینک به دیدگاه

دیفیس یعنی هک سایت (ادمین) و باقی گذاشتن نشانه ای مبنی بر هک شدن سایت وقتی شما ادمین رو هک میکنی تمام اکانت های موجود در سایت زیر دستت

با سلام خدمت دوستان

ابتدا یک تذکر کلامی به جناب اقای amirrezaes و جناب اقای M1Z0F9Q6 میدم.

لازم به ذکره بنده اسپم هایی رو که با اون ادبیاتی که اصلا حالات خوشایندی نداشت پاک کردم که مشکلی برای هر دو کاربر پیش نیاید اما از اقای M1Z0F9Q6 چنین انتظاری نداشتم که با داشتن چنین رنکینگی به این شکل بچه گانه رفتار می کردند.

جناب اقای amirrezaes اگر جواب سوالی رو نمی دونید لازم نیست حتما پاسخ به آن بدهید.!

ببینید دیفیس یک روش نفوذ نیست بلکه در کل به معنای تغییر ظاهری سایت یا یک صفحه است و برای درک بهتر زمانی که شما تارگت مورد نظر را هک میکنید برای اثبات هک خود ، صفحات سایت (یا صفحه اصلی) را تغییر میدهید رو دیفیس میگن پیشنهاد می کنم  به این تاپیک یک سر بزنید:

http://guardiran.org/forums/topic/58-آموزش-هک-بطور-کامل-و-کاربردی-hacking-security-آموزش-هک-از-مبت/

اما حتما دیفیس کردن نشانه هک شدن ادمین سایت نیست چرا که باگی مثل hth شما به یوزر و پسورد سایت دست رسی ندارید علاوه بر ان دوست ما گفته بودند به چه شکل به سرور یک سایت اتک بدند و به چه شکل اکانت سایتی رو کرک کنم که نمی دونم دیفیس این وسط چه نقشی داره؟!

پس لطفا و خواهشا اگر جواب سوالی رو نمی دونید نیاز به پاسخ نیست و از اقای  M1Z0F9Q6 خواهش می کنم که دیگه این جور موضوعات رو در انجمن به این شکل مطرح نکند و در یک پیام خصوصی هم می تونستند این کار رو بکنند.

امیدواریم دیگه شاهد این جور موضوعات در تیم امنیتی گارد ایران نباشیم

باتشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...