رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستای گلم

در این آموزش تصویری سعی کردم شما رو با کرک وی پی اس  آشنا کنم...

امیدوارم مورد پسند واقع بشه..

فقط فیلم براتون HD گرفتم راحت یاد بگیرید نشود تو انجمن UPLOAD کنم براتون ببخشید :rolleyes:

پسوورد فایل ها:guardiran.org

لینک دانلود:  download

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نرم افزار های استفاده شده در فیلم 

DUBrute_2.1.zip

vnc_scanner_gui.zip

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلم ببخشید یه سوال داشتم گتو فیلم توضیح راجب اون فایل آی پی ها ندادین اون فایلو باید دستی ایجاد کنیم یا خیر خودش اتومات انجام میده
میشه زودتر جواب بدین

لینک به دیدگاه

خیر عزیز داخل فایل    dubrute  موجود هست برسی کنید مشاهده خواهید کرد 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام آقا واسه من تو برنامه اول ینی vnc هیچی پیدا نمیکنه انگار تو اون سایته ک آیپی ها رو میگیرم اشکال هست نمیدونم چرا راهنمایی میفرمایید.

لینک به دیدگاه

سلام آقا واسه من تو برنامه اول ینی vnc هیچی پیدا نمیکنه انگار تو اون سایته ک آیپی ها رو میگیرم اشکال هست نمیدونم چرا راهنمایی میفرمایید.

سلام لطفا سوال داشتین          http://guardiran.org/forums/forum/15-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C/

سایت مورد نظر مشکل نداره باید صبور باشید IP فعال سرچ کنه براتون  بعد استفاده کنید 

بازم سوالی بود پیام خصوصی با بنده مطرح کنید 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...