رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

چند سوال اساسی در باره ی فیک پیج و راه اندازی آن

ارسال های توصیه شده

سلام

من دنبال هک اینستا میگردم میشه راهنمایی م کنی؟

اگه فیک پیج رو تو هاست(البته کدوم هاست رو هم راهنمایی کنین با نحوه ی اپلود کردن ش تو هاست) اپلود کنم چجور لینک بهش بدم تا نفهمه

بعد اگه وارد فیک پیج من شد چجوری می تونم رمز و یوزری رو که وارد کرده تو فیک پیج بدست بیارم

بعد تو هک رمز جیمیل وقتی فیک پیج من رو باز کرد و رمز و یوزرش رو پر کرد چطور میتونم اون رو بدست بیارم

این تمام سوال های من از انجمن بود

ممنون میشم اگه جواب م رو بدین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فیک پیج اینستاگرام در لینک هست ولی تست نکردم

ببخشید page ندیدم همزمان شود

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

خیلی ممنون میشم اگه یه راهنمایی کلی درباره اینکه سایت برای اپلود رو باید از کجا بگیریم بدید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

شما باید سایت هایی انتخاب کنین که امنیتش پایین باشه و زیاد به فیک پیج تون گیر نده

اگه یه سرچ کوچیک تو گوگل کنین مثلا هاست رایگان زیاد پیدا میشن وفیک پیج تونو اون جا اپ کنین

مثلا سایت هایی که هاست رایگان میدن اینان

1:www.xzn.ir

2 : www.skyf.ir

و ..

لینک به دیدگاه

شما باید سایت هایی انتخاب کنین که امنیتش پایین باشه و زیاد به فیک پیج تون گیر نده

اگه یه سرچ کوچیک تو گوگل کنین مثلا هاست رایگان زیاد پیدا میشن وفیک پیج تونو اون جا اپ کنین

مثلا سایت هایی که هاست رایگان میدن اینان

1:www.xzn.ir

2 : www.skyf.ir

و ..

هاست رایگان دقیقه ای هاست رو بلاکه میکنه اگر فیک پیج سایت های معروف درون قرار داده بشه

آی پی رو با فتا درمیون میزاره و زیر نظر گرفته میشه

و اگر وقتی زیر نظر فتا هست کاری بکنه فتا 100 تا روش میزاره و بازداشت میکنه پس بهتره از هاست رایگان استفاده نکرد

برای فیک های سایت های معروف از هاست رایگان استفاده نکرد 

بدورود

لینک به دیدگاه

هاست رایگان دقیقه ای هاست رو بلاکه میکنه اگر فیک پیج سایت های معروف درون قرار داده بشه

آی پی رو با فتا درمیون میزاره و زیر نظر گرفته میشه

و اگر وقتی زیر نظر فتا هست کاری بکنه فتا 100 تا روش میزاره و بازداشت میکنه پس بهتره از هاست رایگان استفاده نکرد

برای فیک های سایت های معروف از هاست رایگان استفاده نکرد 

بدورود

با سلام ب همگی دوستان

آقایون ب قول دوستمون سایبری دیگ در هر نوع زمینه ای فعالیت دارد همین خوبه برای فیک پیچ ی هاست بخری و ی دامین رایگاه یا هرچی پارک کنی بعد پارک: فیکتو آپلود کنی

موفق باشید :wub: :wub:

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...