رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

اینم یه کرکر یاهو که با سرعت بالا کرک میکنه...خودم کد زدم ...تقدیم به بچه های گارد ایران97.gif

لیست کمبوتون رو بزنیدتوش و دکمه استارت رو بزنید و تمام...19.gif

***** فایل مورد نظر به دلیل رعایت نشدن قوانین انجمن حذف شد ****

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

کسی آموزش استفادش رو درست نمیکنم ما هم یاد بگیریم با کرکرها کار کنیم

سلام عرض ادبو احترام

کرکر برنامه ای هست که پسورد احتمالی ایمیل یا جیمیل و.... را براتون پیدا میکنه که ایا احتمال داره که پسورد درست باشه یا خیر.

اموزش های کرکر ها هم در سایت قرار داره این کرکر هم مثل بقیه کرکرها کار باهاش راحته.

(موفق باشید)

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

چرا فایل هایی که از این انجمن من دانلود میکنم 1حجمش نمینویسه2سرعتش کم هست3-زمان باقیمانده نامشخص4-1مگ دانلود میشه دیگه دانلود نمیشه یا کامل میشه یا 100 کیلوبایت دانلود میشه بیشتر نمیشه؟

اصلاح کنید از دانلود منیجر استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز دانلود میشه

شما برا اینکه بببینی یه فایلی رو دانلود کردید

اول از توخوده دانلود مسنجر ادرس رو تغییر بده دانلود مسنجرو باز کن تو قسمت تنظیمات=====> ذخیره در =====> جستجو در

دوتا قسمت جستجو داره هر دوتاشو ادرساشو یکی بده بعدش از تیم هر چی دانلود کنی میره همونجا  وقتی دانلود کردی برو همون قسمتی که ادرسو دادی پیداش میکنی 100% اون حرفی هم که زدید درسته نه حجم فایلو میزنه (البته در فایل پیوستی زده حجمش چقدره) نه زمان میزنه نه چیزی

شما این کارو بکن مشکلت حل میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...