رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

خب در ابنجا قصد اموزش هک تلگرام با مهندسی اجتماعی رو براتون دارم

اول از همه شما باید خودتونو تلگرام کنید نه شوخی کردم یعنی باید شبیه تلگرام بشید برای مثال اسم تلگرامتون رو بزارید خود telegram یا telegram service و عکس خودتون رو به عکس تلگرام تغییر بدید به صورتی که قربانی فکر کنه شما تلگرام هستید سپس یک تلگرام دیگه به غیر از تلگرام خودتون نصب کنید مثل موبوگرام, تلگرام صورتی, تلگرام بنفش و.....

کاری با تلگرام جدید نداشته باشید تا بهتون بعد بگم باید چی کار کنید.

حالا متن زیر رو برای قربانی بفرستید

با سلام خدمت شما کاربر گرامی تلگرام شما به علت یک سری مشکل دچار اختلال شده است اما نگران نباشید شماره تلفن خود را وارد کنید سپس ما برای شما کدی را ارسال خواهیم کرد.

شما برای حل مشکلتان باید آن کد را برای ما بفرستید

با تشکر.

تیم تلگرام بخش فارسی

Telegram.org

خب وقتی اینو برای قربانی فرستادید اگر شمارشو فرستاد بدونید که گول خورده و سریع باید به تلگرام دیگتون همون تلگرام هایی گفتم مثل موبوگرام رفته و شمارشو بزنید و دکمه ارسال یا هر چیزی که اونجاس رو بزنید بعد تلگرام کدی رو برای قربانی میفرسته که بعد قربانی باید اون کد رو برای شما بفرسته وقتی که فرستاد شما کد رو در قسمت موبوگرام وارد کنید و تموم تمام چت ها و مخاطبینش برای شما میاد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه دوست عزيز دسترسي كامل به تلگرام شخص در واقع م گولش زدين و اون شخص اون عددي رو كه براي ورود به تلگرام بعد وارد كردن شماره ميخاد به ما ميده 

لینک به دیدگاه

یه سر بزنید احتیاجی به این همه سختی نیست

برای این کار کافیه سیستم داشته باشی دیگه هر کاری خواستید میتونید بکنید با تلگرام طرف هر کاری

در ضمن برای گرفتن شماره طرف لازم نیست گولش بزنی یا شماره طرف رو داشته باشی

به دو روش خیلی ساده البته همون مهندس اجتماعی میشه شمارشو با سه سوت گرفت خیلی راحت من کردم جواب داده

خیلی خیلی راحته

لینک به دیدگاه

ببخشید یادم رفت ادرس تاپیک رو بزارم

http://guardiran.org/forums/topic/2541-%D9%87%DA%A9-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85/#entry10774

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خب اگه شمارشو داشتم و خواستم هکش کنم چی

اون که شمارمو داره

من با talk2 یه شماره مجازی گرفتم ولی پیام ارسال نمیکنه میگه اسپمه

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...