رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی

metasploit.jpg

در این تاپیک اموزشی میخوام کتاب هایی که در مورد متاسپلویت ترجمه شدن رو قرار بدم تا شما

دوستان نیز بتونین از اون ها بهره ی کافی رو ببرین در این کتاب شما با مفاهیم اولیه و روش های کار

با متاسپلویت اشنا میشین .... دوستان فقط همه ی پارت ها رو دانلود کنین ودر یک پوشه extract کنین

تا فایل روبراتون بیاره

این کتاب یکی از بهترین راهنما هایی هست که به زبان فارسی برای شما دوستان ترجمه شده امیدوارم که

ازش حداکثر استفاده رو ببرین ......از دست ندین این یکی رو که واقعا میدونم به کارتون میخوره....

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد کتاب ها  ومقالات بهتر و جدید تری را با شما به اشتراک خواهم داد

پسورد فایــل : guardiran.org

با تشکر از شما دوستان گرامی

metasploit-learn.part1.rar

metasploit-learn.part2.rar

metasploit-learn.part3.rar

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای متاسپلویت منبع فارسی سراغ ندارید که بصورت فارسی و تصویری یاد بده؟

با سلام خدمت شما دوست گرامی

لطف کنید و اگر درخواستی دارید و یا در حوضه ی خاصی نیازمند به منبع هستید به من پیام خصوصی بدین تا براتون پیگیری کنم و بهترین

اونرو ضمیمه کنم ...... برای پیام خصوصی دادن هم کافیه که روی پروفایل من کلیک کنید و توی قسمت ارسال پیام پیامتون رو تایپ و

وارسال کنید....و لطف کنید دیگه در تاپیک های اموزشی پیام ندید....... که یک نوع اسپم محسوب میشه.......

خب در جوابتون هم باید بگم که  منظورتون رو درست متوجه نشدم اگر که منظورتون کتاب هست از کتابی که در زیر ضمیمه کردم استفاده کنین

که به صورت کامل تصویری هم توضیح داده شده ولی متاسفانه این کتا یک پیش نمایش از کتاب اصلیه و برای گرفتن کتاب اصلی باید هزینه کنید....

در صورتی که از شکل و شمایل کتاب خوشتون اومد بگین تا لینک خرید رو بهتون بدم......

دوستان این رو بدونن که من فقط یک کتاب در این مورد ضمیمه نمیکنم  و ی ک مجموعه در این مورد کنار دارم میسازم که اخریش رو هم خودم نوشتم

امیدوارم که با استقبالتون من رو به ادامه دادن این تاپیک تشویق کنید

تشکر هم فراموش نشود هر چه استقبال ها بیشتر باشد کتاب ها  ومقالات بهتر و جدید تری را با شما به اشتراک خواهم داد

metasploit1-book-demo.part1.rar

metasploit1-book-demo.part2.rar

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

این هم یک کتاب خوب دیگه که متاسپلویت رو به زبان فارسی اموزش داده ....

این کتاب کتاب جامع و خوبیه که دستورات رو به همراه عکس توظیح داده ;)

meta.rar

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...