رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

بیندر (مخلوط کننده نرم افزار و فایل رات)

ارسال های توصیه شده

سلام

بنده در مورد چیزی که گفتید در انجمن موجوده گشتم (یعنی زیر و رو کردم) فقط برنامه هایی برای فایلهایی با خروجی EXE گذاشتن.(مثلا بایند کردن ویروس با عکس یا فایل نصبی)

لطفا بیشتر در این مورد کمک کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بنده در مورد چیزی که گفتید در انجمن موجوده گشتم (یعنی زیر و رو کردم) فقط برنامه هایی برای فایلهایی با خروجی EXE گذاشتن.(مثلا بایند کردن ویروس با عکس یا فایل نصبی)

لطفا بیشتر در این مورد کمک کنید.

با تشکر

با سلام خدمت شما دوست گرامی

توی انجمن من بار ها و بار ها به این سوال جواب دادم ولی مثله اینکه دوستان به تاپیک ها دقت نمیکنن :rolleyes:

ببینید کلا بایندر ها  از فرمت exe پشتیبانی میکنن و برای اینکه مثلا یک ویروس با فرمت های دیگه رو با

یک نرم افزار بایند کنین باید اول فرمت ویروس رو عوض کنین بعدش بیاین و اقدام به بایند کردن با یک فایل

نصبی کنیند.....مثلا ویروس شما به زبان bat نوشته شده و شما میخواین اون رو با یک فایل نصبی بایند کنین....

اونوقته که از نرم افزار bat to exe استفاده میکنین و بعد از تبدیل فرمت فایل نصبی اون رو با استفاده از بایندر

ها بایند میکنین......

حالا ممکنه ویروس شما به زبان دیگه دی باشه که اونوقت هم باید عبارت x to exe converter رو توی نت سرچ کنین و به

جای x هم باید فرمت ویروستون رو بزارین ... و نرم افزار تبدیل کننده رو پیدا و دان کنین.....

اگرهم که منظورتون چیز دیگه ای هست  و یا قصد خاصی  دارین بهم کامل توضیح بدین تا من هم بهتون راهکار های لازم رو بدم...

با تشکر ازشما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

یک نرم افزار میخواهم که بتونه هر فایل ویروسی که ساختم تبدیلش کنه به یک word یا نرم افزار

ببینید من بهتون توضیحات لازم رو دادم ....ولی فکر کنم که بد نباشه به لینک زیر یک سر بزنین تا به

صورت تصویری ببینین من پیکار میکنم .....

http://guardiran.org/forums/topic/2401-هک-با-مهندسی-اجتماعی/?p=10018

و برای تبدیل ویروس هم میتونین از dark icon changer برای عوض کردن شکلش استفاده کنین و

اگر هم که کسی که میخواین بهش ویروس رو بدین کمی از کامپیوتر سر در میاره میتونین از نرم افزار

office exploit maker استفاده کنین که کار باهاش هم راحته .......

اگر هم طرز کار با هاش رو نمیدونین کمی صبر کنین تا تاپیکش رو براتون بزنم B)

لینک به دیدگاه

ببینید من بهتون توضیحات لازم رو دادم ....ولی فکر کنم که بد نباشه به لینک زیر یک سر بزنین تا به

صورت تصویری ببینین من پیکار میکنم .....

http://guardiran.org/forums/topic/2401-هک-با-مهندسی-اجتماعی/?p=10018

و برای تبدیل ویروس هم میتونین از dark icon changer برای عوض کردن شکلش استفاده کنین و

اگر هم که کسی که میخواین بهش ویروس رو بدین کمی از کامپیوتر سر در میاره میتونین از نرم افزار

office exploit maker استفاده کنین که کار باهاش هم راحته .......

اگر هم طرز کار با هاش رو نمیدونین کمی صبر کنین تا تاپیکش رو براتون بزنم B)

عزیز ممنون ولی من نرم افزار بیندر میخواهم

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...