رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

هک جیمیل حتی با کد تاییدیه دوم

ارسال های توصیه شده

سلام یکی از دوستام با یه سری کد هایی جیمیل هارو هک میکرد با این کار فقط کافیه ای دی جیمیلو داشتی باشی کسی میدونه این کار چه جوری انجام میشه؟

این کارو جلوی خودم انجام میداد و حتی از کد تاییدیه دوم هم میگذشت

کسی می دونه این کد ها چی اند و چگونه باید با اون ها عمل کنیم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام یکی از دوستام با یه سری کد هایی جیمیل هارو هک میکرد با این کار فقط کافیه ای دی جیمیلو داشتی باشی کسی میدونه این کار چه جوری انجام میشه؟

این کارو جلوی خودم انجام میداد و حتی از کد تاییدیه دوم هم میگذشت

کسی می دونه این کد ها چی اند و چگونه باید با اون ها عمل کنیم؟

خودت  دوست عزیز داری میگی دوستم جلو خودم همچین کاری کرده :-(  سوال کنید از دوستتون به ما هم بگید 

امنیت جیمیل خیلی بالاتر از این حرفاست که با داشتن جیمیل طرف بتونی هک کونی روش های زیادی دیدم شنیدم ولی اینجوری  که شما گفتین باره اول شنیدم  :)

لینک به دیدگاه

داداش اگه به من جواب میاد که اینجا نمی گفتم یکم فکر کنین بعدشم خدایی دارم راست میگم شما هنوز که داری بار اول میشنوی .... ولی راسته این یه نوع هک تازه جیمیله

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه مطلب مفیدی برا گفتن ندارین اسپم ندین همچنین شما میتونین با یه برنامه spy یا کیلاگر (اگر کد هارو تایپ میکنه )ویا با یه تروجان هم میشه اون کد هارو به دست آورد البته روش های بهتری هم هست .

یکیش اینکه یه ویروس بندازی به کامپیوترش بعد بهش بگی اگه اون کد رو بده توهم آنتی ویروس اون ویروس رو بهش میدی تو این تاپیک من یه ویروس همراه با آنتی گذاشتم

دومیش هم که راحت ترین روشه استفاده از مهندسی اجتماعی (به روش عملی :) )هست مثلا بری خونشون بگی یبار دیگه روش هک رو نشون بده با هر دلیلی از سر pcدورش کنی بعد اون کد بنویسی یا کپی کنی تو فلش ویا...

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...