رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

کرک سایت های VIP

ارسال های توصیه شده

سلام ببخشید خبری از آموزش نشد اگربشه چند تا سوال دارم

1- چطور میتونم از یه سایت کمبو لیست بگیرم

2- چطور میتونم از یه سایت کانفیگ بگیرم

3- چطور اکانت و یوزیر وپسورد یه سایت پیدا کنم

4- وچطور VIP اون سایتو کرک کن

5- وهرنرم افزاری که لازم باشه بزارید از ساخت یوزر پسورد کنفیگ  تا ساخت کمبولیست برای یک سایت مشخص

اگر از هر کدوم از این سولات فیلم آموزشی تهیه کنید ممنون میشم خیلیا دونبال همچین آموزشا هستن مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5- وهرنرم افزاری که لازم باشه بزارید از ساخت یوزر پسورد کنفیگ  تا ساخت کمبولیست برای یک سایت مشخص

اگر از هر کدوم از این سولات فیلم آموزشی تهیه کنید ممنون میشم خیلیا دونبال همچین آموزشا هستن مرسی

لینک سایت قرار بدین بگم چجوری کمبو لیست لازم بدست بیارید

این لینک هم مراجعه کنید: http://guardiran.org/forums/topic/1275-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%87%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%DA%AF-sql/

برنامه هویج مخصوص  بدست آوردن کومبو لیست هست. خوب باید اول سایت مورد نظزر باگ پیدا کونید بعد با هویج آنالیز کنید 

لینک به دیدگاه

شما انتظار دارید که  بیاین مایکرو سافت رو هک کنید  :huh:

خب معلومه که هر سایتی باگ نداره یا اگه داره به درد بخور نیست نمیشه که فقط با چند تا برنامه و روش سایت ها یی با امنیت خیلی بالا رو هک کرد یا باید یه هکر خیلی بزرگ باشین که من کسی رو این جا سراغ ندارم یا هم به همون سایت هایی که پر باگن ولی مهم نیستن قناعت کنین :rolleyes:  B)

لینک به دیدگاه

اولن اسپم ممنوع :)

دومن ما نمیخوایم که سایت هک کنیم میخوایم درمورد کرک اکانت های پریمیوم یا vip بهمون یاد بدید :rolleyes:

:) اسپم ممنوع :)

لینک به دیدگاه

اولا اولا رو اشتباه نوشتی

ثانیا اسپم نیست

ثالثا شما گفتین یوزر و پسورد سایت رو بدست بیاریم و این معنی به جز هک سایت نداره وهک سایت مستلزم داشتن باگ های چرب و تپل هست

لینک به دیدگاه

درود عزیز.

خوب به ترتیب سوالاتت رو جواب میدم.

جواب 1:

خوب کمبو لیست راه زیاد داره.

وبسایت های پولی هستن که این کار رو ب 2 یا 3 دلار با توجه به وبسایت برات انجام میدنابزار هست که فک نکنم کاربرد آنچنانی داشته باشه.

خوب بهترین راه دسترسی به دیتابیس هست که اینکار واقعا سخته.

ولی میتونید از ابزار هایی که کمبو رو لیچ میکنن استفاده کنین.

جواب 2:خوب کانفیگ هم کار سختی هست.

شما در ابتدا باید از وبسایت های سرور مورد نظر شل بگیری تا بتونی فایل کانفیگ رو بایپس کنی و بخونی.

جواب 3:یوزر و پسورد یم سایت داخل همون فایل کانفیگ هست که با سیملینک میتونید همشون رو بدست بیاری در نتیجه بازم به دسترسی شل نیاز داری.

جواب4:برا کرک VIP یک سایت احتیاج به یک کمبو لیست,پسورد لیست و یک ابزار کرک و یک VPS با CPU بالا و قدرتمند برای کرکش دارین.

فیلم آموزشی همم در سرتاسر نت هست و همچنین وبسایت های متخصص در زمینه کرکینگ.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بحث الکی دوستان نکونید درست همه سایت ها باگ ندارن  شما مراحل ابتدایی یاد داشته باشی میتونی این کارو انجام بدی 

مثال:

www.usa.com

این سایت اسکن میدی هیچ باگی نداره . میری سراغ سایت های دیگه رو این Host تا به یک نتیجه برسی 

امید وارم منظور فقمیده باشی 

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...