رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

کرک کردن بازی هایی مثل هندونه و aa

ارسال های توصیه شده

خب تاپیک قبلیمو که بی دلیل قفل کردن

منظورم هک بازی هایی مثل هندونه و aa بود...هیچ منظور خاصی نداشتم

دوستان میشه توضیح بدین با چه برنامه ای، به چه صورت، چه فایلی رو باید دستکاری کنیم که بتونیم بعد از حذف و نصب دوباره نیازی به از نو شروع کردن نباشه؟!

با توجه با عنوان تاپیک واضح گفتم که چی میخوام :)

خیلی وقته دنبال همچین چیزی هستم :unsure:...ادیت برنامه چه با خود گوشی چه با ویندوز فرقی نداره. فقط میخوام دقیقا اشاره کنید که کجا و چطور!

برا انجام کار برنامه نویسی که لازمه میدونم، ممنون میشم اگه کمک کنید و اطلاعاتتونو به اشتراک بزارین. :wub:

ممنون میشم جوابی مختصرمفید بدید :rolleyes:

لطفا اینو دیگه قفل نکنید بیمورد و خلاف قوانین نیست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بک اپ که میتونم، منظورم اینه که کرکش کنم (یعنی مثل کلش هک شده که نامحدوده، این مثال بود، انلاین نه ها میخوام با خیال راحت افلاینارو چه حذف شه چه نشه نامحدود بازی کنمو باقی بمونه کیفشو ببرم) ساده تر بگم "مود" کنم با مقدار یا لول نامحدود

من الان جم انگری بردز 2 رو هک کردم که کار همچین پیچیده ای نیست، میخوام اینو کرکش کنم، مثلا با شیریت ارسال کنم رفیقم رو گوشی اونم همین مقدار باشه که اونم بتونه نامحدودشو بازی کنه

Screenshot_2016_01_24_22_17_02.png

یا از طریق برنامه نویسی از درون دیتابیسش مقدارشو پیدا کنم و ادیتش کنم......نرم افزاری هم اگه مد نظرتونه که بتونه دیتابیسو برام باز کنه معرفی کنید...ممنون میشم کمکم کنید

امیدوارم منظورمو واضح و رسا گفته باشم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

مثلا این بازی که لینک سایتشم دادم

Asphalt 8 + MOD

http://www.farsroid.com/asphalt-8-airborne

امیدوارم کسی باشه که بتونه بلد باشه....اگه فردی باشه تو این سایت که بتونه کرک کنه بغیر از هک سایتو اینا، این سایت تک میشه بین سایت های مشابه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

جواب سوال اولتون اینه ک میتونین با تیتانیوم بک اپ از دیتا بک اپ بگیرین گوشیتون باید روت باشه

سوال دومتونم این ک میتونین با apk inspector سورس برنامرو دریافت کنین و ویرایش کنین

یا با برنامه هایی مثل apkedit و اینا ویرایش کنی یا اینکه خودت رو ویندوز با winrar بازش کنی و تغییر ایجاد کنی

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

درود این بازی ها چون دیتا آفلاین دارن به راحتی قابل هک هستن 

خودم برنامه جدولانه رو به راحتی هک کردم

شما کافیه نرم افزار cheatdroid رو دانلود کنید

اینم لینک آموزش 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2076684

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...