رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان گل خیلی دنبال هک isp هستم چندتا چیز رو میدونم ولی در مرحله دوم مشکل دارم

1- می دونم باید ip سرویس دهنده رو پیدا کنم

2- پورت های خالی پیدا کنم که من در 80 دوتا پیدا کردم

3- اینجا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود دوست عزیز .. من یه  متنی دیدم گفتم بد نباشه شما هم ببینید .دوستان این متن صرفا جهت اگاهیه .سواستفاده نکنید :)

سلام به همه ی همراهان
این روش مخصوص شبکه های وایرلس هست اما میشه توی هر شبکه ای ازش استفاده کرد...

من تویی این بخش سعی دارم که به ساده ترین روش ممکن هک کردن ISP ها به منظور استفاده از اینترنت رایگان که حق مسلم تک تک ما هست رو توضیح بدم.

ساده بودن این مسائل باعث نمی شه که به موثر نبودنشون فکر کنیم بلکه این سادگی رو برای این انتخاب کردم که کاربرانی که تازه کار هستند هم بتونن دستی توی کار داشته باشند و بعلاوه یوزر های

حرفه ای هم بهتره که این روش رو بکار ببندن چون وقتی دارن جایی رو هک می کنن که ممکن تحت پیگرد قرار بگیرن با این روش درصد پیدا کردنشون کم میشم.

توی این روش اول باید ما عضو یک شبکه باشیم تا بتونیم این مراحل رو پیاده سازی کنیم.
برای اینکه خودمون رو عضو یک شبکه قرار بدیم دو حالت وجود داره که سعی می کنم هر دو حالت رو توضیح بدم.
1: اینکه ما بریم مستقیم با آی اس پی یا همون شرکت اینترنتی قرارداد ببندیم و یه account بگیریم. تا بدینوسیله بتونیم توی وقت سرفه جویی کنیم. البته این روش می تونه مارو هفته ها و حتی ماهها جلو بندازه. حالا خودتون در آینده می فهمید که چرا این جمله رو گفتم.
2: پیدا کردن مشخصات شبکه از قبیل Reng IP , Range Gateway , DNS Server

وقتی شما یک account از یک ای اس پی می گیرید توی 90% موارد به شما یک IP shar تعلق می گیره که این رو هیچ کس دوست نداره. IPshar ها ای پی هایی هستند که توی اینترنت اعتباری ندارن و تنها کاربردشون فقط توی همون شبکه های هست که دارین ازش خدمات می گیرین. برای مثال ای پی شما 192.168.10.20. هست اما وقتی که شما یک صفحه باز می کنید در اصل بوسیله همون IP Valid که شما روش shar شدین صفحه رو باز می کنید .پس ای پی واقعی شما چیزی شبیه به این هست در اصل 94.101.40.36 .

خوب حالا می خوام کاری کنم که صاحب IP Valid بشید و باهاش از اینترنت لذت ببرید.
اگه IP Valid دارید که هیچی ولی اگه IP Share دارید باید برید سراغ whois . خلاصش میشه پیدا کردن مشخصات واقعی خودتون و ISp تون.اگه می خواین که با برنامه کار کنید که NMAP یکی از بهتریناست که همه کار می شه باهاش کرد که ساده ترین کارش همین Whois گرفتن هست. اما اگه می خواین از ساده ترین روش استفاده کنید بهتره که این آدرس رو باز کنید تا ای پی واقعیتون رو بفهمید.
http://www.ip-adress.com

این از ایپی حالا می ریم سراغ Gateway . این قسمت یک مقدار سخته چون نیاز به یک مقدار تجربه هست تا به Gatewaye اصلی دست پیدا کنیم اما مشکلی نیست. برای این کار دوتا برنامه بهتون معرفی می کنم. اولیش همون Nmap هست و دومیش که من باهاش یه Isp رو ریختم به هم Advanced LAN Scanner 1.0 هست. این نسخه ی بتا هست و کمی ایراد داره اما ... کافیه با این برنامه رنج IP Valid رو اسکن کنید و مصمئن باشید که یکی از اون ای پی ها همون Gatewaye مورد نظر ما هست. البته توی Nmap نیازی به تست کردن یک رنج ای پی نیست چون خودش کارو راحت کرده.

حالا می ریم سراغ DNS server . احتیاجی نیست بریم سراغ این یکی چون خودش همه جا هست. 4.2.2.4 این DNS Server جهانی هست اما اگه واسه خود سرورمونو پیدا کنیم بهتره چون سرعتمون بهتر میشه.

خوب حالا ما هم IP Valid داریم هم Gateway و هم Dns Server . حالا با برنامه ی Advanced LAN Scanner Rang IP Valid رو اسکن کنید و یکی از اون ای پی هایی که استفاده نمی شن رو انتخاب کنید.

حالا وقتشه که این یافته ها رو به کار ببندیم. Local Area Connection که برای LAN تون هست رو باز کنید و برید به قسمت Internet Protocol (TCP/IP. حالا properties رو بزنید و این اطلاعات رو وارد کنید. تیک مربوط به use the following ip address رو بزنید . اول ای پی بدید Subnet Mask رو هم بدین 255.255.0.0 بعد Gateway و در آخر dns server یا همون 4.2.2.4.

تنها جایی که فکر می کنم به مشکل بخورید پیدا کردن gateway hast. که اون هم با اسکن کردن Rang Ip Valid و تست کردن چندتاشون مطمئنن به نتیجه می رسید.

اینم از کل ماجرا . اگه کمی یا کاستیی داشت به بزرگی خودتون ببخشید. تا اونجایی که می شد سعی کردم ساده باشه اما اگه سوالات حرفه ای داشتید خوشحال می شم که جواب بدم و اگر مطلبی بود که شما می دونید و من از روی نادانی نگفتم لطفاً اضافه کنید

منبع:devilztm.com

لینک به دیدگاه

این رو خوندم ولی نمی دونم منظور این طرف رو چندتا چیز فهمیدم

1- باید ip سرویس دهند رو پیدا کنم

2- باید پورت های باز روی سایت سرویس دهنده پیدا کنم

3- از اینجا نمیدونم باید چیکار کنم

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز .. من یه  متنی دیدم گفتم بد نباشه شما هم ببینید .دوستان این متن صرفا جهت اگاهیه .سواستفاده نکنید :)

سلام به همه ی همراهان

این روش مخصوص شبکه های وایرلس هست اما میشه توی هر شبکه ای ازش استفاده کرد...

من تویی این بخش سعی دارم که به ساده ترین روش ممکن هک کردن ISP ها به منظور استفاده از اینترنت رایگان که حق مسلم تک تک ما هست رو توضیح بدم.

ساده بودن این مسائل باعث نمی شه که به موثر نبودنشون فکر کنیم بلکه این سادگی رو برای این انتخاب کردم که کاربرانی که تازه کار هستند هم بتونن دستی توی کار داشته باشند و بعلاوه یوزر های

حرفه ای هم بهتره که این روش رو بکار ببندن چون وقتی دارن جایی رو هک می کنن که ممکن تحت پیگرد قرار بگیرن با این روش درصد پیدا کردنشون کم میشم.

توی این روش اول باید ما عضو یک شبکه باشیم تا بتونیم این مراحل رو پیاده سازی کنیم.

برای اینکه خودمون رو عضو یک شبکه قرار بدیم دو حالت وجود داره که سعی می کنم هر دو حالت رو توضیح بدم.

1: اینکه ما بریم مستقیم با آی اس پی یا همون شرکت اینترنتی قرارداد ببندیم و یه account بگیریم. تا بدینوسیله بتونیم توی وقت سرفه جویی کنیم. البته این روش می تونه مارو هفته ها و حتی ماهها جلو بندازه. حالا خودتون در آینده می فهمید که چرا این جمله رو گفتم.

2: پیدا کردن مشخصات شبکه از قبیل Reng IP , Range Gateway , DNS Server

وقتی شما یک account از یک ای اس پی می گیرید توی 90% موارد به شما یک IP shar تعلق می گیره که این رو هیچ کس دوست نداره. IPshar ها ای پی هایی هستند که توی اینترنت اعتباری ندارن و تنها کاربردشون فقط توی همون شبکه های هست که دارین ازش خدمات می گیرین. برای مثال ای پی شما 192.168.10.20. هست اما وقتی که شما یک صفحه باز می کنید در اصل بوسیله همون IP Valid که شما روش shar شدین صفحه رو باز می کنید .پس ای پی واقعی شما چیزی شبیه به این هست در اصل 94.101.40.36 .

خوب حالا می خوام کاری کنم که صاحب IP Valid بشید و باهاش از اینترنت لذت ببرید.

اگه IP Valid دارید که هیچی ولی اگه IP Share دارید باید برید سراغ whois . خلاصش میشه پیدا کردن مشخصات واقعی خودتون و ISp تون.اگه می خواین که با برنامه کار کنید که NMAP یکی از بهتریناست که همه کار می شه باهاش کرد که ساده ترین کارش همین Whois گرفتن هست. اما اگه می خواین از ساده ترین روش استفاده کنید بهتره که این آدرس رو باز کنید تا ای پی واقعیتون رو بفهمید.http://www.ip-adress.com

این از ایپی حالا می ریم سراغ Gateway . این قسمت یک مقدار سخته چون نیاز به یک مقدار تجربه هست تا به Gatewaye اصلی دست پیدا کنیم اما مشکلی نیست. برای این کار دوتا برنامه بهتون معرفی می کنم. اولیش همون Nmap هست و دومیش که من باهاش یه Isp رو ریختم به هم Advanced LAN Scanner 1.0 هست. این نسخه ی بتا هست و کمی ایراد داره اما ... کافیه با این برنامه رنج IP Valid رو اسکن کنید و مصمئن باشید که یکی از اون ای پی ها همون Gatewaye مورد نظر ما هست. البته توی Nmap نیازی به تست کردن یک رنج ای پی نیست چون خودش کارو راحت کرده.

حالا می ریم سراغ DNS server . احتیاجی نیست بریم سراغ این یکی چون خودش همه جا هست. 4.2.2.4 این DNS Server جهانی هست اما اگه واسه خود سرورمونو پیدا کنیم بهتره چون سرعتمون بهتر میشه.

خوب حالا ما هم IP Valid داریم هم Gateway و هم Dns Server . حالا با برنامه ی Advanced LAN Scanner Rang IP Valid رو اسکن کنید و یکی از اون ای پی هایی که استفاده نمی شن رو انتخاب کنید.

حالا وقتشه که این یافته ها رو به کار ببندیم. Local Area Connection که برای LAN تون هست رو باز کنید و برید به قسمت Internet Protocol (TCP/IP. حالا properties رو بزنید و این اطلاعات رو وارد کنید. تیک مربوط به use the following ip address رو بزنید . اول ای پی بدید Subnet Mask رو هم بدین 255.255.0.0 بعد Gateway و در آخر dns server یا همون 4.2.2.4.

تنها جایی که فکر می کنم به مشکل بخورید پیدا کردن gateway hast. که اون هم با اسکن کردن Rang Ip Valid و تست کردن چندتاشون مطمئنن به نتیجه می رسید.

اینم از کل ماجرا . اگه کمی یا کاستیی داشت به بزرگی خودتون ببخشید. تا اونجایی که می شد سعی کردم ساده باشه اما اگه سوالات حرفه ای داشتید خوشحال می شم که جواب بدم و اگر مطلبی بود که شما می دونید و من از روی نادانی نگفتم لطفاً اضافه کنید

منبع:devilztm.com

داداش فازت چیه :blink: 

اینایی که گفتی چه ربطی به هک isp داره 

بابا تو عضو انجمنی مثلا

مدیرا رسیدگی کنن 

هک isp بالاترین سطح هک یک سرور است

اینایی که  دوستمون گفت مربوط به ست وایجاد اکانت برای اتصال به اینترنته

لطفا مدیرا رسیدگی کنن هرچی هرکی گفت نباشه ابروی انجمن میره به خدا 

من خودم دانشجوی کامپیوترم 

لینک به دیدگاه

داداش فازت چیه :blink: 

اینایی که گفتی چه ربطی به هک isp داره 

بابا تو عضو انجمنی مثلا

مدیرا رسیدگی کنن 

هک isp بالاترین سطح هک یک سرور است

اینایی که  دوستمون گفت مربوط به ست وایجاد اکانت برای اتصال به اینترنته

لطفا مدیرا رسیدگی کنن هرچی هرکی گفت نباشه ابروی انجمن میره به خدا 

من خودم دانشجوی کامپیوترم 

درود دوست عزیز 

اول لحن صحبت کردنتون رو درست کنید 

دوما خودش نوشته مخصوص شبکه های وایرلس:|

نمیدونم شما که بقول خودتون دانشجو کامپیوترید چطور از این متن فهمیدین که  واسه ست و ایجاد اکانته .. 

سوما هک اکانت isp بالاترین سطحه؟؟؟ یکم تحقیقاتون رو بالا ببرید و ببینید که روزانه چه تعدادی زیادی اکانت هک میشه  :)

چهارما دوست ما میخواد اکانتشو هک کنه دقت کنی نوشته پورت 80 ..کسی راجبه نفوذ به سرور صحبت نکرده  :blink:

ی نکته :‌هرحرفی میخوای بگی قبلش یکم فکر کن ( دانشجو ;))

یا علی

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز 

اول لحن صحبت کردنتون رو درست کنید 

دوما خودش نوشته مخصوص شبکه های وایرلس:|

نمیدونم شما که بقول خودتون دانشجو کامپیوترید چطور از این متن فهمیدین که  واسه ست و ایجاد اکانته .. 

سوما هک اکانت isp بالاترین سطحه؟؟؟ یکم تحقیقاتون رو بالا ببرید و ببینید که روزانه چه تعدادی زیادی اکانت هک میشه  :)

چهارما دوست ما میخواد اکانتشو هک کنه دقت کنی نوشته پورت 80 ..کسی راجبه نفوذ به سرور صحبت نکرده  :blink:

ی نکته :‌هرحرفی میخوای بگی قبلش یکم فکر کن ( دانشجو ;))

یا علی

خب عزیز

شما بگو ببینم تو که فکرت خوبه با این روش کشکی که شما کپی پیس کردی که میشه isp رو هک کرد

اون تعداد زیادی هم که اکانت میگی چه ربطی به هک isp داره

خداوکیلی اصلا فرق بین انواع ip رو میدونی با این نوشته که کپی کردی اصلا منظور چیز دیگه است

مجبور نیستی که جواب بدی فعلا مثله من بهتره فقط نگاه کنی وازمدیرای یاد بگیری داداش

اصلا تو در مورد روش های  که isp میان واینترنت توزیع می کنند تحقیق کردی

خیلی گیجی نمی دونم از کجا برات توضیح بدم تا بفهمی داستان چیه

یعنی کلا توی تخیلی

اینجایی که کپی کردی فقط میشه اکانت ست کرد داداش من :D  :D  :D 

من از مدیرا خواستم حرفای منو برسی کنن وقضاوت کنن نه شما پس شما هم اسپم نده بزار مدیرای انجمن جواب بدن

لینک به دیدگاه

اولا من کارمو کردم تست هم کردم جواب داده :| 

دوما گیجی از خودته که بقول خودت دانشجو کامپیوترم هستی ... نمیخام ادامه بدم ... اینجایی که نوشتی فقط میشه اکانت ست کرد  :blink:  :D  یه اموزش تصویری بگیر به ما هم یاد بده با این روش اکانت ست کنیم  :lol:  :lol:  :lol:

دیگم اسپم نده ..  بزار مدیر اومد جواب بده :angry:

لینک به دیدگاه

اولا من کارمو کردم تست هم کردم جواب داده :| 

دوما گیجی از خودته که بقول خودت دانشجو کامپیوترم هستی ... نمیخام ادامه بدم ... اینجایی که نوشتی فقط میشه اکانت ست کرد  :blink:  :D  یه اموزش تصویری بگیر به ما هم یاد بده با این روش اکانت ست کنیم  :lol:  :lol:  :lol:

دیگم اسپم نده ..  بزار مدیر اومد جواب بده :angry:

یعنی تو الان با همین روشی که گفتی isp هک میکنی واینترنت رایگان استفاده می کنی :lol:   :D 

خوش به حالت 

:D   ;)  

ابروی انجمن رو با جوابات نبر

این انجمن دارای مدیرای قوی ومسلطیه چند تاش دوستای منن فعلا یه خورده صبرکن تا بیان

صبور باش اینقدر حرص نزن

آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...