رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

دزدیدن اطلاعات کسی که به وای فای وصله

ارسال های توصیه شده

سلام دوست عزیز 

اول ازهمه چیز شما باید نوع رمز نگاری رو تشخیص بدین 

Wep یا Wpa , Wpa2

بررسی کن چون فرق میکنه 

چنتا  راه پیشنهاد میکنم 

یک :)

واسه اینکه هم نفوذ داشته باشید از طریق یه شبکه وایرلس به اینکار حملاتMITM میگن 

که از زیر شاخه های حملات هایجک  .. تو انجمن هم آموزش فک کنم باشه.

اینجا هم میتونه کمکت کنه ..امیدوارم گیچ نشده باشی :D

http://guardiran.org/forums/topic/794-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-arp-poisoning-%D8%A8%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AD%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-arp-poisoning/

دو :)

شما میتونید آی پی اون سیستم رو با nmap اسکن کنید که معمولا در خود متاسپلویت هم وجود داره

سپس ببینید که به فرض روی پورت 80 چه سرویسی در حال اجراست و بعد اون سرویس رو در متاسپلویت سرچ کنید

کد:

search servicemoredenazar

سرویسی که معمولا روی این پورت در حال اجراست http هست پس دستور رو میتونید به این صورت استفاده کنید

کد:

search http

باز هم تاکید می کنم استفاده از nmap برای شناسایی سرویس های در حال اجرا روی سیستم قربانی خیلی ضروریه

سه :))

راه  دیگم هست که اونم استفاده از باگ های یه APP مث java applet که میشه از سیستم طرف شل بگیری ... 

یا حق

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

با سلام خدمت شما

دوستان چه طوری میشه اطلاعات کسی که به شبکه وای فای وصله(البته من هم وصلم)رو هک کرد.با استفاده از اندرورات و...نمیخواهم هکش کنم(منظورم اینه که فقط با استفاده از این که به شبکه وای فای وصله)

ممنونم دوستان

لینک به دیدگاه

سلام 

با استفاده از برنامه zanti

یا با استفاده از حملات mitm ک تو پ.خ گفتم میتونین هک کنین

لینک به دیدگاه

با استفاده از بک ترک مثل آب خوردن :

بک ترکو نصب کن مودمو طرفو هک کن بوسیله بک ترک تمامی اطلاعاتی که داره با اینترنت تبادل میکنه رو میفهمی از قبیل رمز هایی که سیو کرده جیمیل و...

لینک به دیدگاه

از طریق ابزار wireshark و اینترفیس wlan0 میتونین کلاینت تون رو تحت نظر بگیرین

وبا چند حرکت مثل scaning هدف مورد نظرتون (target) با ابزار Nmap

و استفاده از Metasploit Framework میتونین کلاینتتون رو هک کنین حتی اگه 

با لینوکس کار کنین از قسمت interfaces>Lan که درون روتر مودم وجود داره از روی اسم کلاینتتون (Hostname)

سیستم عاملش رو تشخیص بدین و با MSF هکش کنین

لینک به دیدگاه

درود

ایجاد تاپیک هایی با عنواین و محتویات هک یا دزدین اطلاعات یا اینچنین تاپیک ها در انجمن گاردایران جایگاهی ندارند و سعی کنید از این به بعد از طرح و ایجاد اینگونه تاپیک ها و موضوعات در انجمن خود داری کنید

تاپیک قفل

یا حق.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...