رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

مشکل در پاسخ دهی انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام

من پست اقای دمون رو خوندم و در پست پایینی ازشون سوال کردم که یه جوابی دادن که اصلا برای یه مدیر قابل قبول نیس

http://guardiran.org/forums/topic/2726-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%AA-whatsapp-211609-crash-poc-vulnerability/

لطفا مدیران اصلی سایت رسیدگی کنند چون این مدیر خیلی تند میره و فکر میکنه کیه

به خیلی از کاربران هم تا حالا بی احترامی کرده در صورتی که ما داریم سوال میپرسیم و حقمونه جواب بگیریم

اینجا یه انجمن اموزشی هستش و باید جواب سوالمون رو اروم  بدن نه با لحن تند 

این اقای دمون وقتی چیزی رو نمیدونه زود میزنه تاپیک رو قفل میکنه

من میتونستم پ.خ کنم ولی این مشکل خیلی از کاربران هستش که اقای دمون باهاشون برخورد شدیدی دارن

اون اکسپلویت هم که ثبت کردن اگه واقعا راس میگن و کدها رو تحلیل کردن تو سایت exploit-db ثبت کنند

منتظر جواب مدیران هستم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من پست اقای دمون رو خوندم و در پست پایینی ازشون سوال کردم که یه جوابی دادن که اصلا برای یه مدیر قابل قبول نیس

http://guardiran.org/forums/topic/2726-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%AA-whatsapp-211609-crash-poc-vulnerability/

لطفا مدیران اصلی سایت رسیدگی کنند چون این مدیر خیلی تند میره و فکر میکنه کیه

به خیلی از کاربران هم تا حالا بی احترامی کرده در صورتی که ما داریم سوال میپرسیم و حقمونه جواب بگیریم

اینجا یه انجمن اموزشی هستش و باید جواب سوالمون رو اروم  بدن نه با لحن تند 

این اقای دمون وقتی چیزی رو نمیدونه زود میزنه تاپیک رو قفل میکنه

من میتونستم پ.خ کنم ولی این مشکل خیلی از کاربران هستش که اقای دمون باهاشون برخورد شدیدی دارن

اون اکسپلویت هم که ثبت کردن اگه واقعا راس میگن و کدها رو تحلیل کردن تو سایت exploit-db ثبت کنند

منتظر جواب مدیران هستم

درود.

بنده تو تاپیک قبلی پست شما رو دوبار پاک کردم یعنی این به این معنا هست که دارین اسپم میدین.

اگر پست شما در جای درست زده شده بود با کمال میل پاسخ میدادم ولو اگر پ.خ میکردین.

واین که میگین لحن بنده تند بود چون شما با کمال پر رویی سه بار پست دادین و بنده هر بار پست شما رو پاک میکردم.

و اما اینکه میگین بنده کی هستم.من کسی نیستم ولی میتونم تو سرا گلیم خودم رو از آب بکشم بیرون اما شاخ بازی در نمیارم چون دست بالای دست بسیاره.

و اما لینک exploit-db.بنده این آسیب پذیری رو ریپورت دادم و منتظر پاسخ از طرف وبسایت هستیم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بنده یک چیزی به شما بگم 

1-از اول باید تایپک قفل میشد!

2-شما میدونید چه زحمتی کشیده میشه تا این جور چیزا کشف بشه

3-بنده بودم رفتاری تند تر داشتم ولی خوب چه میشه کرد 

4-نباید اینجا تایپک میزدید باید مدیر سایت و اقای rex گزارش می کردید

لینک به دیدگاه

سه بار رو پاک کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چخبره مگه؟

بعدشم لحن تند شما بخاطر این هستش که شما خودتو بالا میبینی و من خیلی تو این انجمن این رو مشاهده کردم

دوما اقای هیتلر هکر شما هنوز مونده بدونی جریان چیه پس لطف کن الکی نظر نده 

همه مسنجرها با اینکار به حالت کش میرن که قبلش گفتم دلایل زیادی داره

من تنها مشکلم لحن تند اقای دمون بود نه چیز دیگر چون من فقط سوال پرسیدم همین

لینک به دیدگاه

سه بار رو پاک کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چخبره مگه؟

به با این پست شما که پاک خواهد شد میشه سه بار

بعدشم لحن تند شما بخاطر این هستش که شما خودتو بالا میبینی و من خیلی تو این انجمن این رو مشاهده کردم

همونطور که گفتم من در حدی هستم که بتونم گلیم خودم رو بین سران از آب بیرون بکشم ولی شاخ بازی در نمیارم مثل شما.

و این که شما میگی به ندرت دیدین این حرکت رو.

میتونم بپرسم کی دیدین؟شما تاریخ عضویتتون 8 بهمن ماه هست.چطور تو این مدت کوتاه به ندرت چنین چیزی دیدین؟

برای به کرسی نشوندن حرف دروغ هایی بگین که لااقل خودتون باورتون بشه.

دوما اقای هیتلر هکر شما هنوز مونده بدونی جریان چیه پس لطف کن الکی نظر نده 

هر کس نظری داره عزیز و این انجنت به جهت تبادل نظر به وجود آمده

همه مسنجرها با اینکار به حالت کش میرن که قبلش گفتم دلایل زیادی داره

بنده هم به شما گفتم که برین تست کنید و به ثبتش بسونید البته اگر باشه چنین چیزی.

من تنها مشکلم لحن تند اقای دمون بود نه چیز دیگر چون من فقط سوال پرسیدم همین

بنده هم ذکر کردم که اگر جای درستی مطرح کرده بودین ولی اگر در پیام خصوصی با کمال میل پاسخ میدادم.

ولی شما با دادن پست دوم بعد از پاک شدن پست اول نشون دادین که لیاقت توهین رو دارین.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

شما الان کجا گفتین که باید من در جای مناسب پست میدادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.

تشکر از توجهتون.

خوب من به شما پیشنهاد میکنم که این روش رو که نسبتا چیز ساده ای به نظر میاد ولی حاصل تحلیل کدهاست که ثبت شده روی بقیه مسنجر ها تست کنید.

و یک سوال برام پیش اومده شما با این همه علم LoL   :blink: این چه پستیه که دادین.جای بچه هایی مثل شما اینجا نیست که از روی هوا یک چیزی رو میگین و احساس شاخ شدن بهتون دست میده.

شما بهتره بری از همون اتحاد های جوگیر که دوتا سایت با SQL میزنن و احساس گندگی میکنن شروع کنی تا شاید به کاربر تازه وارد این انجمن برسی.  :)

بهتره قبل از پست داد یکم فکر کنید و بعدش پست بدید.

موفق باشید

قفل./

مشکلی بود پ.خ کنید 

لینک به دیدگاه

در ابتدای همین پست.

اگر پست شما در جای درست زده شده بود با کمال میل پاسخ میدادم ولو اگر پ.خ میکردین.

ببینید دوست عزیز اینکه شما قوانین رو نخونده دارین پست میدین قضیش با کسی که قوانین رو خونده و اسپم میده فرق میکنه.

حالا من نمیدونم شما از کدوم دسته هستی ولی از هر کدوم که هستی دارین نظم انجمن رو به هم میزنین.

به هر حال بنده هیچ مسئولیتی در قبال شما ندارم واز روی علاقه داره کار میکنم و به هیچ احدی پاسخگو نیستم خصوصا به شما و امثال شما

این خود شما بودین که باعث شدین بنده چنین لحنی داشته باشم.

این پست بهتره خاتمه پیدا کنه و منتقل بشه به سطل آشغال.

اگر بازم صحبتی داشتین پ.خ کنید.

اگر پست بدین آی پی شما به عنوان فرد خاطی گزارش میشه و مطابق قوانین برخورد میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...