ts icon
سرور تیم اسپیک گاردایران
Mr.08

متصل شدن به اینترنت رایگان

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه
میخواستم بدونم روشی برای متصل شدن از پی سی به اینترنت رایگان وجود داره؟
اینترنت رایگان رو از کجا گیر بیارم 
چجوری متصل بشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما دوست گرامی

ببینید من منظورتون رو از اینترنت رایگان نمیفهمم : منظورتون دقیقا هک کردن چیه ؟؟؟؟

1_خط  تلفن

2_اینترنت همسایه

3_شرکت ارائه دهنده ی اینترنت

و یا....... وقتی خواسته ای دارید کاملا اونرو شرح بدید تا دوستان هم بتونن به اونها کامل پاس بدن.... B)

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما دوست گرامی

ببینید من منظورتون رو از اینترنت رایگان نمیفهمم : منظورتون دقیقا هک کردن چیه ؟؟؟؟

1_خط  تلفن

2_اینترنت همسایه

3_شرکت ارائه دهنده ی اینترنت

و یا....... وقتی خواسته ای دارید کاملا اونرو شرح بدید تا دوستان هم بتونن به اونها کامل پاس بدن.... B)

منظورم هک نبود

برای مثال توی بعضی از کشور ها اینترنت رایگان ارائه داده میشه منظورم این بود که چطور به اونها متصل بشم

و استفاده کنم

لینک به ارسال

دوستان فکر کنم که اینجا رو با چت روم اشتباه گرفتید!!!!!! اگر نمیتونید جواب سوال دوستمون رو بدید چرا با دادن اسپم و حرف های بی ربط

کار رو به حاشیه میکشید؟؟؟؟؟ اگر چیزی نمیدونید بزارید مدیران و یا دیگر دوستان رسیدگی کنن رسیدگی کنن....

در صورت مشاهده با کاربران توسط قوانین برخورد میشه!!!!

ببینید تا اونجایی که من فهمیدم  اون اینترنتی که شما میفرمایید به وسیله ی بالون های تهیه شده توسط شرگت گوگل برای مناطق محرومه و برای ما

در دسترس نیست.....ولی اگر که شما منظورتون چیز دیگه ای هست با دادن لینک ویا اسم از شرکت ارائه دهنده ی سرویس میتونم بهتون کمک کنم

لینک به ارسال

دوست عزیز شما فقط میتونید به وای فای های اطراف خودتون متصل شید . اما این چیزی که شما میگید بستگی داره! مثلا اگر به کشور هایی مانند ترکیه رفته باشید و سوار مترو و یا اتوبوس هاش شده باشید به بخش وای فای که برید برای واگن شما وای فای وجود داره که رمز نیاز نداره اما وقتی متصل شدید کار نمیکنه . حالا به بخش مرورگر برید در اون قسمت ای پی به صورت خودکار باز میشه . در اونجا کدی که روی بلیت شما وجود داره رو وارد میکنید و به راحتی از اینترنتش استفاده میکنید . اگر در خارج از  ایران هستید خب این ها که مشکلی ندارن! برو تو پاساژ ها اونجا ها وای فای داره و بدون رمزه! کانکت شدن کار سختی نیست! اما اگر میخوای با دستگاه و روش های حرفه ای که حجم هم باید  0 باشه استفاده کنی توی 3 دقیقه زندانی :)

لینک به ارسال

دوست عزیز میتونی از اینترنت ماهواره ای استفاده کنی  :D سرعتتون بالای 500M چه دانلود چه اپلود ولی جرم( به خطر انداختن امنیت ملی داره) داره  :unsure: حالا اگه دوس داری با کفن برگردی بگو تا واسط توضیح بدم :D

لینک به ارسال

دوست عزیز شما فقط میتونید به وای فای های اطراف خودتون متصل شید . اما این چیزی که شما میگید بستگی داره! مثلا اگر به کشور هایی مانند ترکیه رفته باشید و سوار مترو و یا اتوبوس هاش شده باشید به بخش وای فای که برید برای واگن شما وای فای وجود داره که رمز نیاز نداره اما وقتی متصل شدید کار نمیکنه . حالا به بخش مرورگر برید در اون قسمت ای پی به صورت خودکار باز میشه . در اونجا کدی که روی بلیت شما وجود داره رو وارد میکنید و به راحتی از اینترنتش استفاده میکنید . اگر در خارج از  ایران هستید خب این ها که مشکلی ندارن! برو تو پاساژ ها اونجا ها وای فای داره و بدون رمزه! کانکت شدن کار سختی نیست! اما اگر میخوای با دستگاه و روش های حرفه ای که حجم هم باید  0 باشه استفاده کنی توی 3 دقیقه زندانی :)

سلام. اگه میشه در مورد این حرف آخرتون یکم توضیح بدین :) منظورتون هک isp هستش؟

لینک به ارسال

سلام. اگه میشه در مورد این حرف آخرتون یکم توضیح بدین :) منظورتون هک isp هستش؟

سلام دوست عزیز . خیر این هک با استفاده از دیش انجام میشه . خب روش کارشو خودم تست نکردم اما عموم بلده و یادمه یک برد داشت (نمیدونم روش چه چیزایی بود D: ) که از طریق اون هم میشد اما میگفت تو چند دقیقه شناسایی میشی  . :) شما اگه اطلاعات کامل تری پیدا کردی بزار لطفا خودم هم ازش سوال میکنم بعدا

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری