رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

سوال در مورد نرم افزار هک تلگرام

ارسال های توصیه شده

سلام

یه سوال داشتم ازتون

من نرم افزار رو از کانال تلگرام خودتون دریافت کردم

حالا یه سوال

میگه کد لایسنس  رو بدید این رو ندارم من !!!

میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون نرم افزار ها قلابیه خودتو خسته نکن  
تلگرام باگ هاش هنوز مشخص نشده
فقط روشش اینه که اندروید رو هک کنی

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

لطف کنید و نام نرم افزار رو به همراه یک عکس از خود برنامه ضمیمه کنید  تا بررسی کنیم . و اما پاسخ به

حرف شما دوست عزیز اقای MR.8 باید بگم که همین چند وقت پیش بود که تلگرام به وسیله ی چند دانشجوی

دانمارکی مورد نفوذ قرار گرفت و به سازندگان این برنامه ی اجتماعی اثبات کردند که امنیت هرگز قطعی نیست.

درسته که تلگرام از امنیت بسیار بالایی برخورداره ولی بهتره که این رو هم فراموش نکنید که این برنامه ساخته ی

دست انسانه و این به این معنیه که هرگز نمیتونیم بگیم که یک محصول کامل و بدون نقص رو داریم استفاده میکنیم...

در هر صورت باید این برنامه ی نام برده رو مورد بررسی قرار بدیم : چون تا اونجایی که من به خاطر دارم برنامه ای

با این عنوان در کانال ضمیمه نشده.....منتظر پاسخ شما اقای E.SALEHI هستم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز همه چیز رو میشه هک کرد اما یه سایت هک کردنش 10 ثانیه طول میکشه یه سایت دیگه ام مثل گوگل 10 سال فقط انالیزش طول میکشه این تا اینجا. :) 

ببنید شما هیچوقت نمیتونید با یه برنامه یه رسانه جمعی(تلگرام و واتس اپ) رو هک کنید چون قطعا وقتی یک نفر توسط اون برنامه هک بشه سریع راه نفوذ توسط شرکت سازنده بسته میشه و تنها راهش هک اینه که از طریق باگ به کل سرور صدمه بزنید نه به فرد و در این صورته که میتونید اطلاعات بدست بیارید. :rolleyes:

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...