رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید به همه بلتا و کم بلتا. ;)

ی سوالی داشتم که اخرشم به نتیجه نرسیدم که نرسیدم.اینم بگم چن ماه پیش تو اشیانه پرسیدم اما پیچوندن....

برسیم به سوالم:من با هایدراهه خاستم جمیل خودمو بزنم پس لیستو جامع دادم بش البته رمز خودمم توش بود اما پسبورد اشتباهی بم داد بخاطر بن شدن ای پیم.تا اینجا درستت

بعدش میخاستم برم پراکسی لیست بگیرم اما منه مبتدی نمدونستم از کوجا و چطوری باید ارٰش استفاده کرد اومدم تو تیم امنیتی شما گشتم ی سایت پراکسی معرفی کردن بعدش اطلاعاتی که از اون سایت ورداشتی رو باید میدادی به ی سایت انلاین دیگه که ازش ای پی همراه با پورتش بگیری.خب من این ای پی که گمونم همون پراکسی لیست بوده رو الان دارم درسته؟؟خب از این به بعدش باید چطوری با هایدرا ستش کنم من؟؟؟؟؟؟؟در این مورد تو کل اینترنت خیلی مطلب کمه.....الان بهم خواهشا ی کمکی کنید که من بتونم...

راستی اومدیم من اینکاروکردم میتونم رمز جمیل خودمو به دست بیارم یا بازم رمز اشتباهی میده

ببخشید تک تک پرسیدم واسم مهمه خلاصه ببخشید :rolleyes:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...